אייל גולן הקליט שיר חדש: "מתפלל"

אייל גולן הקליט שיר חדש: "מתפלל"

אייל גולן שוחרר אתמול ממעצר בית ומיהר לאולפן ההקלטות כדי להקליט את "מתפלל", שיר חדש, שמילותיו נראו לגולן מתאימות לסיטואציה הנוכחית בה הוא נמצא: "אלוהים, הו אלוהים, אני מתפלל, תבואי לדקה, רוצה יותר לומר לך מה קרה, איך אני מתרסק, מתפרק מכל מה שהיה"

אסף נבו | mako | פורסם 25/11/13 05:24:45
אייל גולן באשדוד
אייל גולן יצא אתמול מהחקירה הרביעית שלו בפרשת הקטינות, ואחרי ששוחרר ממעצר בית בן חמישה ימים, מיהר לאולפן ההקלטות. גולן, כידוע, מאוד אוהב להקליט, וכנראה שאחרי ארבעה סשנים של חקירות וחמישה ימים במעצר בית, הוא היה זקוק לאולפן ההקלטות ולשיר חדש כמו אוויר לנשימה.

השיר אותו בחר גולן להקליט נקרא "מתפלל", שמילותיו מתאימות לסיטואציה המורכבת בה נמצא הזמר בשבועיים האחרונים, ולתחושותיו בעקבות הפרשה בה הסתבך:

"מתפלל". אייל גולן
צילום׃  שרון רביבו
"ביום גשום נוסע לי כל כך לאט, מדמיין שאת עוברת את הכביש, מתגעגע לימים שזה אני ואת, ואלוהים, הו אלוהים / נתת לי הכל נתת לי גם אותה, ואחרי שהיא הלכה אני ממשיך, עוד לילה של גאות לצד דמעה קטנה, ואלוהים, הו אלוהים / אני מתפלל, תבואי לדקה, רוצה יותר לומר לך מה קרה, איך אני מתרסק, מתפרק מכל מה שהיה".

את המילים והלחן של "מתפלל" יצר פאר טסי, שיצר גם את "הלב על השולחן", שיר הנושא מאלבומו האחרון של גולן.  ולעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי יעקב למאי, שהשיר הוקלט אצלו באולפן. "מתפלל" חיכה להקלטה של גולן כבר כמה חודשים, והוא מצא מבחינתו את העיתוי הנכון להקליט אותו. לא ברור עדיין מתי ואיך ייצא השיר כסינגל לתחנות הרדיו. ייתכן שגולן יפתיע את כולם וישחרר אותו כבר במהלך הימים הקרובים, כדי להראות שהוא ממשיך בקריירה שלו למרות כל מה שעבר עליו בפרשה שהסעירה את המדינה.

ממשיך להופיע כרגיל

הקלטת "מתפלל" מגיעה בצל הירידה במספר ההשמעות של "מבעד לדמעה", הסינגל האחרון שהוציא אייל גולן. בשבוע שעבר ירד הסינגל במספר ההשמעות שלו, בין היתר אחרי שיצא מהפלייליסט של תחנת הרדיו הדומיננטית גלגלצ ואף לא הושמע ברשת ג'.

כמו כן אתמול מסר גולן שהוא לא מבטל את שתי ההופעות שנקבעו לו בהיכל התרבות בתל אביב, ב-7 בדצמבר וב-1 בינואר ושמכירת הכרטיסים נמשכת כרגיל. מדובר בנקודת מבחן חשובה של גולן למדידת כוחו בקרב המעריצים. אם היכל התרבות יהיה מלא פעמיים, הוא יוכל לומר לעצמו שהקהל שרוכש כרטיסים כדי לצפות בו – סלח לו. בגזרה השניה של ההופעות, גזרת האירועים הפרטיים, נדמה שלגולן יהיה קל יותר לחזור לשגרה – כבר הערב הוא ישדר "עסקים כרגיל" כשיופיע בבר מצווה בנמל תל אביב.

הזרוע של הקריירה של גולן בה תהיה מלאכת השיקום קשה הרבה יותר היא הזרוע הטלוויזיונית, זאת אחרי שגולן עזב את כס השופט בתוכנית "הכוכב הבא" בערוץ 2, ונעצרה הפקת העונה הרביעית של "אייל גולן קורא לך" בערוץ 24.

פורסם בקטגוריה כל מיני, שירים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,646

תגובה אחת על אייל גולן הקליט שיר חדש: "מתפלל"

  1. מאת מוזר‏:

    הקהל סלח לו? יש על מה? הוא הרי טוען שאין על מה…רק אומר דרשני!

מה דעתך?

עוד בכל מיני