הפרויקט של רביבו בשיר מקורי: "איפה הימים"

איפה הימים / שיר חדש

הפרויקט של רביבו מוציאים את השיר "איפה הימים", שיר מקורי ראשון של הרכב הקאברים, שהוא גם סינגל ראשון מאלבום שלישי. לא מוותרים בקלות על המירוץ לתואר "הרכב השנה" מול "הפרויקט של עידן רייכל"

אסף נבו

האם בשנה שבה "הפרויקט של עידן רייכל" מגיע לשיא חדש של הצלחה, "הדג נחש" משחררים אלבום חזק ולהקת "כוורת המיתולוגית מתאחדת – יש ל"הפרויקט של רביבו" סיכוי לזכות בתואר "הרכב השנה"? את זאת נדע בהמשך.

בינתיים הרביבוס עושים הכל כדי שזה יקרה, ושלושה חודשים בלבד מאז יצא האלבום השני "התחלה חדשה", הם מוציאים היום את "איפה הימים" – שיר מקורי ראשון שלהם בקריירה, שהוא גם סינגל ראשון מאלבום חדש ושלישי. נכון, מדובר בשיר בעל אווירה נוסטלגית שמביט אחורה במבט מחוייך, אבל עדיין שיר מקורי, שהאלמנט החזק שלו בפזמון הוא הרמת הקהל למעלה עם הכפים, הידיים והרגליים.

שלושת חברי הפרויקט – האחים רביב וניר בן מנחם ואלירן צור – חתומים שלושתם יחד על המילים והלחן שלו. רביב רם בן מנחם, המפיק המוזיקלי של "הפרויקט" אחראי לעיבוד ולהפקה.

"איפה הימים" מגיע בדיוק בזמן, כשההייפ המטורף שהיה סביב "הפרויקט" בשנה שעברה החל מעט לרדת, והקהל צמא לחומרים מרעננים. נראה שהאלבום השלישי ייצא עד סוף השנה, מה שיעמיד את "הפרויקט של רביבו" במעמד מיוחד של להקה שהוציאה צמד אלבומים באותה שנה – משהו שלא קרה במוזיקה הישראלית כבר הרבה שנים. ב-18.7 יארחו "הפרויקט של רביבו" את חיים משה במופע גדול בבריכת הסולטן בירושלים.

"איפה הם הימים"

 המילים של השיר המלא כאן

"איפה הם הימים, בהם אנשים, קרובים ורחוקים, קטנים וגדולים, חיפשו רק נתיב, אשר יוביל לאושר בחיים / עוד מימי ילדותי, היו רגעים, מתמודד לבדי, מרים את עצמי, תמיד האמנתי שהכל עובר בחיים.

פזמון: תנו בידיים, תנו בכפיים, נשמח כולם יחדיו הלילה, נרים כוס יין, נשתה לחיים, בואו, ונרקוד הלילה

אמרו עליך הכל-יצאת גדול, יכול לא יכול, עובר כל מכשול, אתה לא תיפול, בוא ושמח איתי- נשיר בקול

פזמון: תנו בידיים, תנו בכפיים, נשמח כולם יחדיו הלילה, נרים כוס יין, נשתה לחיים, בואו, ונרקוד הלילה".

פורסם בקטגוריה שירים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,532

תגובה אחת על הפרויקט של רביבו בשיר מקורי: "איפה הימים"

  1. מאת יוסי‏:

    תנו בידיים, תנו בכפיים, נשמח כולם יחדיו הלילה, נרים כוס יין, נשתה לחיים, בואו, ונרקוד הלילה.

    שיר ייייפפפפההה

מה דעתך?

עוד בשירים