יובל בנאי – טל מטמור – MOBIUS TRIP – נגעה בשמים -טריפ מיקס -HD

יובל בנאי – טל מטמור – MOBIUS TRIP – נגעה בשמים -טריפ מיקס -HD

"נגעה בשמיים טריפ מיקס"

דיוויד ביירן אמר ש"מוזיקה אלקטרונית היא לא מוזיקה שמקשיבים לה בבית, אלא מוזיקה שצריך לשמוע כשכולם בחוץ ומבלים." ברוח הזו מוגש "נגעה בשמיים טריפ מיקס" הסינגל השני של "מוביוס טריפ", ההרכב האלקטרוני החדש של יובל בנאי וטל מטמור.

השיר המקורי יצא באפריל 1993, בתור הסינגל הראשון לקראת האלבום "שיא הרגש". השיר שיובל כתב והלחין הפך לאחד מלהיטיו הגדולים ביותר של האלבום. עכשיו, אחרי עשרים שנה בלב לבו של המיינסטרים, התחשק ליובל לקחת את הלהיט הזה איתו לטריפ המוזיקלי החדש שלו. "נגעה בשמיים טריפ מיקס" פורק והורכב מחדש עם דגימות, לופים וביט מהירים שנהנים לשחק עם השיר המקורי וניזונים מעוצמתו, בהבדל משמעותי אחד: בגרסתו העדכנית זהו כבר לא שיר להופעות שבהן הקהל מדליק נרות, אלא שיר להופעות שבהן הקהל דלוק בעצמו.

 יובל בנאי    צילום: רון קדמי

"נגעה בשמיים טריפ מיקס" מייצג אספקט אחד של "מוביוס טריפ". לצד הרמיקסים ללהיטים האהובים של יובל, ההופעה של "מוביוס טריפ" כוללת גם שירים אלקטרוניים כמו "ארמון הלטאות", שבנאי הלחין במחשב הנייד שלו, בהשראת החופש האמנותי של הרכבים ואמנים שונים מה CHEMICAL BROTHERS ו איאן בראון ועד ATOMS FOR PEACE. בנוסף כוללת המוזיקה של "מוביוס טריפ" גם גרסאות כיסוי לשירים אחרים, בעברית ובאנגלית, שהוא מרגיש קרוב אליהם במיוחד. את הטריפ מיקס מלווה וידאו קליפ מקורי שיצר ערך וביים

EYAL BE

פורסם בקטגוריה שירים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
865

מה דעתך?

עוד בשירים