יובל דיין אלבום חדש

יובל דיין: "מה שאני צריכה זה משפחה"
רגע לפני שאלבום הבכורה שלה סוף סוף יוצא, יובל דיין מעניקה האזנה ראשונה לשלושה שירים מתוכו, ומספרת על יצירתם: "אתה פוגש כל כך הרבה שמות ואנשים גדולים, ואז מבין את מקומך וגדל לאט לאט". האזינו
ynet פורסם: 20.02.14 , 08:25

אחרי הפריצה ב-The Voice, הפרישה הדרמטית בחצי גמר התכנית, הגיוס לצה"ל והסינגלים המצליחים, יובל דיין סופסוף סוגרת מעגל: אלבום הבכורה שלה "לאסוף", יוצא הבוקר (ה') רשמית – וממנו היא מעניקה לגולשי ynet האזנת בכורה לשלושה שירים מתוכו, ומספרת על תהליך כתיבתם ועד כמה הם קרובים לליבה.

האלבום הופק על ידי פטריק סבג – והוא מכיל, לצד חמישה שירים פרי עטה, שיתופי פעולה עם מיטב היוצרים בארץ, ביניהם המנטור לשעבר והידיד בהווה שלומי שבת, סולן ג'ירפות גלעד כהנא, דודו טסה, לאה שבת, עידן חביב ואחרים. גולשי ynet זוכים היום להצצה אל שלוש מרצועות האלבום, ומדובר בשלושה שירים הקרובים מאוד ללבה של הזמרת.

מה שאני צריכה

ביחד.

בחיים יש את האחד שהוא יודע שהוא יכול להשען עליו, ולמצוא בו את מה שהוא צריך. ויש שם גם משפט שאומר 'עד עכשיו נתת, תלמד גם איך לקחת'. זה למעשה שיר על הדדיות שאני מאוד מתחברת אליו, למרות שלא אני כתבתי אותו".

מי אני מולם

"בתכל'ס, בשורה התחתונה, מי אנחנו מולם, מול כל הדברים הגדולים האלה בעולם? אפשר לומר שזה שיר שמאוד מכניס לפרופורציה וגורם להבין כמה אתה קטן מול כל הדברים הגדולים. זה גם מתקשר לעולם המוזיקה ולתעשייה הזו בארץ, שאני פועלת בה. אתה פוגש כל כך הרבה שמות ואנשים גדולים, ואתה מבין את מקומך וגדל לאט לאט".

פורסם בקטגוריה שירים, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
875

מה דעתך?

עוד בשירים