מרגש: ביונסה שרה דואט עם ילדה עיוורת בהופעה

 ביונסה    צילום: צילום מסך – www.instyle

על סדר היום |

עודכן 14:53 11/11/2013

במהלך הופעה של הדיווה באוסטרליה היא הזמינה ילדה עיוורת בשם סופי לשיר איתה את "To the left". התוצאה, ביצוע מרגש במיוחד

 

לא סתם קוראים לביונסה "Queen Bey". בנוסף לכך שהיא אחת הזמרות, הרקדניות והפרפורמריות המוכשרות ביותר בתעשיית המוזיקה, היא ידועה גם כאחד האנשים הרחומים בתחום והיא הוכיחה זאת לא אחת.

השבוע היא סיפקה לכך הוכחה נוספת כאשר הזמינה ילדה עיוורת מהקהל בהופעה שקיימה בפרת' שבאוסטרליה, בשם סופי קוטקיס, לשיר איתה דואט ועשתה לאותה ילדה קטנה את היום, שלא לומר את החיים.
אחותה הגדולה של סופי, אל, היא שגרמה לרגע הקסום להתרחש. "היא אף פעם לא יכלה ללכת להופעות מסיבות לוגיטסיות מובנות", היא מסבירה, "אז הכנתי סרטון וידאו עליה שבו רואים שלמרות כל מה שהיא עברה, היא מסוגלת לעשות כל כך הרבה. שלחתי את הסרטון לביונסה והוספתי בו ש'אני חושבת שלאדם מיוחד כמו סופי מגיע רגע מיוחד עם אדם מיוחד כמוך, ביונסה'".
אל סיפרה שהדבר היה חשוב לה מאוד, מכיוון שיש כל כך הרבה דברים שסופי אינה מסוגלת לעשות בשל המוגבלות שלה, אבל שהיא כן אוהבת ומסוגלת לשיר ולרקוד. "היה חשוב לי להראות לעולם כמה היא מדהימה, הרווחתי כל כך הרבה מעצם העובדה שהיא חולקת את חייה איתי כאחותי", היא מוסיפה בהתרגשות.
קרוב משפחה של השתיים שלח את הוידאו למנהל של ביונסה, וסופי הוזמנה לקונצרט שהתקיים בשבוע האחרון. אבל, לא היה לה שמץ של מושג מה מתכננים עבורה, עד שביונסה עפה על רתמה חצתה את האיצטדיון מצד לצד ונחתה מולה.

 

"יש לי פה ילדה מאוד מיוחדת", סיפרה ביונסה לקהל שהשתולל, "ספרי לכולם מה שמך, יפהפיה", פנתה לסופי הנרגשת, שהיתה זקוקה למספר רגעים כדי להתאושש ולענות לה. ביונסה המשיכה "כולם תגידו שלום לסופי" ולאחר שהקהל הגיב בשאגות שמחה הוסיפה, "אני חושבת שאצטרך את עזרתך בלשיר את השיר הבא. את חושבת שאת יכולה לשיר איתי?". כמובן שסופי נענתה לבקשה בזמן שביונסה מלטפת את פניה באימהיות.
לאחר ההופעה סיפרה אל שסופי "שהיתה ברקיע השביעי" סיכמה את הרגע בפשטות: "אמרתי לאמא שלי שקיבלתי נשיקה מביונסה". נוגע ללב.

פורסם בקטגוריה שירים, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
920

תגובה אחת על מרגש: ביונסה שרה דואט עם ילדה עיוורת בהופעה

  1. מאת editor‏:

    כל הכבוד
    כך אני אוהב את העבודה

מה דעתך?

עוד בשירים