תמר יהלומי ביטלה הופעה ופונתה לחדר מיון

תמר יהלומי ביטלה הופעה ופונתה לחדר מיון

תמר יהלומי ביטלה את הופעתה באירוע טברנה יוונית שנערך היום בנמל תל אביב, עקב חום גבוה, שפעת וחשש לדלקת גרון. יהלומי ניסתה לקבל טיפול בחדר מיון, אך שבה לביתה ומסרה: "נחת עלי חיידק לא כיפי, עם שפעת וחום"

אסף נבו | mako | פורסם 12/07/13 14:48
תמר יהלומי
פונתה למיון. תמר יהלומי
צילום׃  תום מרשק

תמר יהלומי פונתה אמש לחדר המיון של בית החולים וולפסון בחולון, בעקבות דלקת גרון קשה, משולבת עם שפעת חמורה, שגרמה לה לאיבוד הקול. היא לא אושפזה בבית החולים, אך נבדקה וטופלה ואחרי הטיפול שבה לביתה. ממקורבים נמסר שיהלומי בקושי יכולה לדבר, שלא לדבר על לשיר.

יהלומי, לדברי המקורבים, עשתה אתמול את הכל כדי להבריא, על מנת להופיע היום באירוע טברנה יוונית שנערך במועדון ה"ניקוס גאליס" בנמל תל אביב (ומועבר בשידור ברדיו ירושלים), לצידם של שלומי סרנגה, טריפונס ואיזקיס.

אולם למרות הבדיקות שעברה והטיפול לו זכתה בבית החולים, יהלומי לא חשה בטוב גם היום, ולכן ביטלה את השתתפותה באירוע ונשארה חולה בבית. לא ידוע על זמרת חלופית שנקראה לתפוס את מקומה.

יהלומי: "נחת עלי חיידק לא כיפי"

יהלומי כתבה למעריציה וחבריה בפייסבוק: "רצה הגורל והחל מאתמול בערב התחלתי להרגיש לא טוב, היום התעוררתי עם שפעת וחום. בעקבות החיידק הלא כייפי בכלל שנחת עלי ,נאלצתי לבטל את השתתפותי בטברנה היוונית בנמל תל אביב היום בצהריים. אני רוצה להודות להפקת האירוע על ההבנה ועל אירגון של אירוע שצפוי להיות מוצלח במיוחד. חבל שלא אוכל לקחת חלק … בפעם הבאה. אני מאחלת לכל החברים בדף שתהיה שבת שקטה עם המשפחה, ורק בריאות חברים, זה הכי חשוב".

-מורן יונה, מנהלת יחסי הציבור של תמר יהלומי, יש לנו סיבה לדאגה?
"מאתמול ניסינו לעשות את מירב המאמצים כדי לשפר את מצבה הבריאותי של תמר, אך יש דברים שלא תלויים ביד אנוש. אנחנו מעריכים את ההבנה שגילו מארגני האירוע ומצפים לשתף איתם פעולה בעתיד".

-ומה עם תמר?
"בימים הקרובים היא תחזור למסלול הקריירה הרגיל של הקלטות והופעות. צפוי לנו קיץ לוהט".

פורסם בקטגוריה שירים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
492

מה דעתך?

עוד בשירים