אמבוש פרק 1 לצפייה ישירה / פיני גרשון

פרק 1: פיני גרשון עולה בלהבות
פיני גרשון לכוד בבניין בוער והדוגמנית קארין כהן צופה באבא שלה מנהל רומן עם החברה הכי טובה שלה

עפר שכטר מוביל תכנית מתיחות בפורמט חדשני שמערערת את גבולות השפיות של המפורסמים בארצנו. מדובר במתיחות אקסטרים גדולות, מטורפות, מצחיקות ומפתיעות, שלוקחות את הנמתחים עד הקצה.

אמבוש פרק 1 צפייה ישירה
שכטר, שמנצח ביד רמה על המתיחות, בשיתוף חברים מפורסמים "נופלים" על האגו של אחיהם לאחוות הסלבס ולפעמים גם מוציאים ממנו את האוויר. אל חשש, הכל נעשה בהומור ומסתיים ברוח טובה.

אמבוש – תכנית המתיחות שלוקחת את הסלבס עד הקצה

בתכנית הראשונה: אופירה אסייג וחיים רביבו מותחים את פיני גרשון שנאלץ להתמודד עם שריפת ענק. בנוסף, רוסלנה רודינה ודנה גרוצקי מותחות את קארין כהן שחושבת שהיא באה לאודישן עבור תכנית לייט נייט חדשה ועל הדרך נתקלת בסיטואציה מאוד מביכה.

אמבוש עונה 1 פרק 1 המלא

בין המשתתפים בעונה זו: פיני גרשון, אופירה אסייג, חיים רביבו, דב נבון, אקי אבני, דנה גרוצקי, קובי אפללו, דוד ד'אור, לירז דרור, ניקול ראידמן, תמיר ורדי, קותי סבג, יון תומרקין, לי בירן, רוני דואני, לירן כוהנר, פנינה רוזנבלום, אירית רחמים, לאה שנירר, קטלין רייטר, סולוצקי ודומינגז, רוסלנה רודינה וקארין כהן.

פורסם בקטגוריה אמבוש כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,766

תגובה אחת על אמבוש פרק 1 לצפייה ישירה / פיני גרשון

מה דעתך?

עוד באמבוש כל הפרקים