אמבוש פרק 2 לצפייה ישירה / ליהיא גרינר

אמבוש פרק 2: מורטים לליהיא גרינר את הנוצות


אמבוש פרק 2 לצפייה ישירה


צפו: עפר שכטר גורם לכוכבת להתמוטטות עצבים
הפעם, עושים אמבוש לליהיא גרינר: בזמן שליהיא יצאה ליום "כיף" עם דנה גרוצקי ו"הצטלמה" לקמפיין נגד התעללות באפרוחים, עפר שכטר וצוות אמבוש נכנסו לביתה ופשוט הרסו אותו. ואיך יסבירו לליהיא את חורבן ביתה? מעיין, האקסית של בעלה יוסי, רוצה את חייה של ליהיא לעצמה ולכן היא פרצה לדירתם והשחיתה תוך התקף זעם.
אז איך ליהיא נראתה בחליפה של אפרוח בזמן שביתה רוטש? וכיצד היא הגיבה בזמן שהיא צפתה בקטע המתיחה
פרק 2: מורטים לליהיא גרינר את הנוצות עפר שכטר מוביל תכנית מתיחות בפורמט חדשני שמערערת את גבולות השפיות של המפורסמים בארצנו. מדובר במתיחות אקסטרים גדולות, מטורפות, מצחיקות ומפתיעות, שלוקחות את הנמתחים עד הקצה.

אמבוש פרק 2 לצפייה ישירה הפרק המלא

שכטר, שמנצח ביד רמה על המתיחות, בשיתוף חברים מפורסמים "נופלים" על האגו של אחיהם לאחוות הסלבס ולפעמים גם מוציאים ממנו את האוויר. אל חשש, הכל נעשה בהומור ומסתיים ברוח טובה.

בפרק השני: יוסי צבר מותח את אשתו ליהיא גרינר בעזרתן של דנה גרוצקי ומעיין מלכה, שמתחזות למנחת תכנית חדשה בכיכובה של גרינר ולאקסית הפסיכוטית של בעלה בהתאמה. צפו בשלושה הורסים לליהיא את החיים לאורך יום שלם, חתיכה אחר חתיכה, נוצה אחר נוצה.

בפינה של צפרירה מצלצלת: בעודה בחופשה גנבנו לצפרירה את הספר "צילה" רגע לפני סופו המותח, האם המוכרת תהיה מוכנה לקרוא לה אותו בטלפון?

"אמבוש": ימי שני, שעה 21:00,

פורסם בקטגוריה אמבוש כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
4,484

תגובה אחת על אמבוש פרק 2 לצפייה ישירה / ליהיא גרינר

מה דעתך?

עוד באמבוש כל הפרקים