אקסטרים מייקאובר פרק 5 חלק א' לצפייה ישירה

אקסטרים מייקאובר: פרק 5- חלק א'


עודכן 21:27 10/07/2013
מערכת נענע 10
משפחת סעדון מתמודדת שנים עם מחלתו הנדירה של בנם לירן, עכשיו הסבא והסבתא רוצים לתת את ביתם למשפחה וצוות אקסטרים מייקאובר יעשה הכל כדי להתאים אותו לצרכיו. צפו בפרק המלא של אקסטרים מייקאובר

הריאליטי המרגש שכבש את ארה"ב עושה עלייה לישראל. הפעם, עמוס תמם בליווי צוות מקצועי של מעצבים ואדריכל מגיעים אל משפחת וספי מיסוד המעלה.

אקסטרים מייקאובר פרק 5 לצפייה ישירה

משפחת סעדון נלחמת כבר 14 שנים על החיים של הבן הבכור שלהם- לירן. לירן חולה בתסמונת נדירה, שיש רק 5 מקרים כאלו בעולם, תסמונת שגורמת לגידולים בכל הגוף. גדולים שפירים וסרטניים. מהיום שנולד ועד עכשיו לירן כבר עבר 51 ניתוחים. בניתוח האחרון שעבר (לפני כ – 4 חודשים), על מנת להוריד גידול מעמוד השדרה, נפגע עמוד השדרה שלו, והוא הפך משותק מהחזה ומטה.

הסבא והסבתא שמלווים את לירן ואת המשפחה לאורך כל השנים ותומכים בכל דרך שרק יכולים, החליטו לעשות מעשה אמיץ ואצילי – להתפנות מהבית שלהם במושב גנות. הם עומדים לעזוב את ביתם ולעבור לדירה קטנה, כדי לתת אותו לנירית בתם ולמשפחתה, ובעיקר ללירן. הבית הזה יכול להיות ההזדמנות האחרונה של משפחת סעדון לשרוד, אבל הבית הזה לא בנוי להכיל נכה סיעודי כמו לירן.

צפו בפרק המלא. לצפייה ישירה

פורסם בקטגוריה אקסטרים מייקאובר, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,460

מה דעתך?

עוד באקסטרים מייקאובר