בובה של מדינה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

בובה של מדינה: תוכנית פתיחת עונה
רמי לוי מתארח באולפן כשרני רהב, בנימין נתניהו ויאיר לפיד מנסים להסביר מהי צרכנות נכונה. וגם: אייל גולן, ריטה ורמי פורטיס בוחנים את קרן פלס שמגיעה לשיר

"בובה של מדינה" שמשודרת בכל יום שלישי ב-22:00 בערוץ 10 בעונה שנייה, היא תכנית בידור בכיכובם של קומיקאים מהמובילים בארץ. ביניהם ניתן למצוא את אלי יצפאן, אלי בן דוד, שלישיית "מה קשור" ועוד.

פורמט התכנית משלב צוות קומיקאים מוכשרים לצד בובות סאטיריות בסגנון החרצופים. בעוד הקומיקאים מגלמים מגוון דמויות מתחלפות, הבובות מהוות סאטירה על אישים בולטים מהתחום הפוליטי, אנשי היום בתחום המדיני, מובילי דעה וגם שלל ידוענים פופולאריים. את התכנית מנחה אלי בן דוד.

העונה השנייה של התוכנית תביא למסך נבחרת בובות חדשה ומפתיעה. בניהן ניתן למצוא את איש יחסי הציבור רני רהב, המראיין גיל ריבה, הזמר אייל גולן, שר האוצר יאיר לפיד, שרת המשפטים ציפי לבני, ראש האופוזיציה שלי יחימוביץ' וכמובן ראש הממשלה בנימין נתניהו.

כיאה לתכנית בידור, גם ב"בובה של מדינה" יש הרכב מוסיקאלי חדש שילווה את התכנית. להקת הבית של התוכנית מורכבת מהשופטים המוזיקאליים המובילים בארצנו – ריטה, אייל גולן ורמי פורטיס. בכל תכנית הם יתנו גיבוי לאומן האורח.

בתוכנית הבכורה, רמי לוי מתארח באולפן כשרני רהב, בנימין נתניהו ויאיר לפיד מנסים להסביר מהי צרכנות נכונה. וגם: אייל גולן, ריטה ורמי פורטיס בוחנים את קרן פלס שמגיעה לשיר. צפו בפרק הבכורה

פורסם בקטגוריה בובה של מדינה עונה 2, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
849

תגובה אחת על בובה של מדינה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

מה דעתך?

עוד בבובה של מדינה עונה 2