גולסטאר עונה 1 כל הפרקים צפייה ישירה

גולסטאר עונה 1 כל הפרקים צפייה ישירה

גולללל סטאר הוא הדוקו הריאליטי החדש והמדובר של HOT, שבודק האם קבוצת הסלבס יצליחו לשרוד זה לצד זה, לבנות קבוצת כדורגל מאוחדת ולנצח במשחק חייהם.נבחרת גולסטאר, ובה חבורת כוכבים שאינם שחקני כדורגל מקצועיים, תהפוך תחת ידיו המיומנות של מאמן-העל שייע פייגנבוים לקבוצת כדורגל מלוכדת, מקצועית ומאוחדת. במסגרת גולסטאר יעברו השחקנים מסע מרגש, מהנה ומפרך. במחנה האימונים המקצועי והאינטנסיבי יעברו הכוכבים חוויות בלתי נשכחות, בארץ ובעולם, ובמהלכו כל אחד ואחד מהם יזכה להזדמנות חד-פעמית להגשים חלום ילדות, ולשחק כדורגל מקצועי מול קהל רב.

'גולסטאר עונה 1 צפייה ישירה'

במהלך התוכנית יעברו הכוכבים אימונים, ייפגשו עם אגדות כדורגל מהארץ ומהעולם, וישתתפו בשלל משימות ואתגרים המיועדים כולם להכשירם כשחקני כדורגל מן המניין. שייע יבנה להם את התוכנית, וילווה אותם בכל שלב, עד למשחק הגמר המכריע, מול נבחרת האגדות של הכדורגל הישראלי. את הנבחרת ילווה צוות מקצועי הכולל מאמני כושר, פסיכולוג ספורט, פיזיותרפיסט ספורט ועוד.

אבל כמו שלכל שבת יש מוצאי שבת, לכל רגע על המגרש יש הרבה רגעים בחדר ההלבשה, בחדר השינה וכמובן במקלחות – האם אורן זריף ישרוד את הנחירות של חבריו? האם נירו לוי יצליח לדכא את יצא המין שלו? והאם תום קשתי ילמד אי פעם מהי נטורופטית? נבחרת גול סטאר פותחת עונה קורעת ומפתיעה במיוחד.

כל הפרקים למטה

פורסם בקטגוריה גולסטאר עונה 1 צפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
18,648

מה דעתך?

עוד בגולסטאר עונה 1 צפייה ישירה