גולסטאר עונה 2 פרק 1 צפייה ישירה

גולסטאר עונה 2 פרק 1

גולסטאר עונה 2 פרק 1 צפייה ישירה
צפו בפרק המלא

 

העונה השנייה לסדרת הכדורגל גולסטאר
פרקים מלאים

גולסטאר עונה חדשה
גולסטאר עונה 2 פרק 1 צפייה ישירה
הפרק המלא
מעניין ברשת
לצפייה ישירה

פורסם בקטגוריה גולסטאר עונה 2 צפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,691

תגובה אחת על גולסטאר עונה 2 פרק 1 צפייה ישירה

 1. מאת שירי‏:

  הידעתם: כמה עולה אסיר ביטחוני (מחבל) למדינת ישראל?

  מחבלים ערבים עולים למדינת ישראל מידי יום כ257 ש"ח על כל יום שהם נמצאים בכלא בממוצע, במשך שנה זה יוצא 93,975 ש"ח בממוצע לאסיר. העלות למשך יום אחד בלבד כוללת בין היתר 3 ארוחות גורמה (תתפלאו!), שתייה, סיגריות וכדומה. המחיר לא כולל את הדוקטורטים והתארים למינהם שהם עושים על חשבוננו.

  בשנת 2012, מספר האסירים הביטחוניים שהיו בישראל עמד על כ4,631 מחבלים ערבים. כלומר, בשנת 2012 עפ"י הממצאים הללו עולה כי מדינת ישראל שילמה מכספי הציבור כ435,198,225 ש"ח רק בשביל מחבלים ערבים.

  נתונים מחרידים ביותר, תחשבו כמה משפחות רעבות ללחם יכלו לאכול מידי יום ארוחה חמה, אפילו לא בחצי מהסכום הזה.

  זה רק מראה למה כל אחד קם ומחליט לרצוח יהודי על רקע לאומני, בעיקרון למה לא שווה להם? הם גם ככה באים משכונות עוני כל המחבלים, לא אכפת להם להיכנס לבית כלא לתקופה של "20 שנה ויותר" (מן הסתם הם ישתחררו עוד לפני שהם ירצו את תקופת מאסרם בזכות "תהליך השלום"), הם מקבלים לימודים גבוהים על חשבון המדינה, 3 ארוחות גורמה מידי יום, סיגריות, שתייה ועוד כל מיני תוספות. את כל זה, הם לא היום מקבלים אם הם לא היו רוצחים יהודי אחד תמים, מבחינתם בית כלא זה ארמון. אז הגיע הזמן להפסיק את הגישה הזאת, שידעו שרוצחי העם היהודי לא הולכים להנאות בכלא, הם צריכים להתענות. וככה לא אולי, אלא בוודאות, תופעת הרצח של המחבלים הערבים כלפי העם היהודי על רקע לאומני תיגמר.

  אז בסופו של דבר, מה כל זה אומר? שהממשלה מעודדת ערבים לרצוח יהודים? תחליטו אתם. חדשות 24/7 בפייסבוק

מה דעתך?

עוד בגולסטאר עונה 2 צפייה ישירה