האח הגדול 6: לא נוסה על בעלי חיים

שתי טבעוניות, מקעקע וההוא ששר "נשבע לך לא בוגד" נכנסו אתמול לבית "האח הגדול" וינסו להסתגר בו במשך כל הקיץ, וכל זה בחברת בחור שגר בשלולית ולא מאמין בדאודורנט. שיהיה להם בהצלחה. אחות חורגת שוקלת הסבה לטבעונות ומתגעגעת לפייסבוק של אורטל בן דיין

והנה זה קורה שוב. אני מוכנה להישבע שרק לפני שנה סימס לי הנמסיס המוכשר שלי, אביעד קדרון, שאנחנו יותר מדי זקנים בשביל זה. צדק, מאז כבר הספקתי להשיק תינוק משל עצמי, מה שהופך אותי לזקנה אפילו יותר, אבל עונה חדשה של "האח הגדול" נפתחת ושוב אני חוזרת, כמו האביב או וירוס הפפילומה האנושי. שוב אקשר רגשית לאסופת זרים על המסך, אכפה עליהם סלפי מנג'ס כשיודחו ויבואו לבקר ו/או אתחבא מפניהם במסדרונות מאקו כשיבקשו לנקום. מעגל החיים.

אז מי הולך לטנף לנו את השכשוכית בחודשים הקרובים? או. לא ברור כמה זמן ישרוד בבית אחי, המציל בן ה-25 מקריית שמונה, אבל כל עוד הוא לא זוכה אני שומרת את הזכות לכותרת "אחי מודחי". אגב, אם לא ילך לו באח, הוא תמיד יכול להתחתן עם דנית, לעשות ילד, להתגרש וללכת ל"עד סוף העולם". דנית חובבת בגדי ים ברזילאיים שזה, מסתבר, הדרך להבחין בין כוסיות לכוסיות על.

מיקיאגי נכנס לבית האח הגדול

יש חיים בשוליים, אל תאכלו אותם

בגזרת סלבריטאי העבר אפשר למצוא את מיקיאגי האהוב, חובב הברמודות והאייליינר שעלול להתגלות כמעין שילוב בין בוי ג'ורג' לשלי גפני. אך אבוי, אל תבנו על איחוד של נוער שוליים, כי עושה רושם שהוא אכל את דודי לוי. ומה קרה לו מאז נוער שוליים? בעיקר תקשור עם חוצנים והיקשרות רגשית לכרית. אני בעדו ולו רק כדי שדיירי הבית יתעוררו עם "כמה ענוג הוא".

"חתולה שחורה לא מפחדת ממה שחושבים עליה עכברים אפורים", מסתבר, הוא פתגם רוסי ידוע, שפירושו "מאחורי כל לינור ממנהטן מסתתרת לובה מנתניה". לינורמצטטת באובססיביות את מרלין מונרו, קונה תיקים ב-3,000 דולר ואת היתר, שזה בסביבות השישים סנט, שולחת למשפחתה. חבל שהיא לא מעבירה משהו לצחי, סבל שחי עם הוריו, סובל מהזעת יתר ונראה כמו שילוב בין שחר חסון לפורסט גאמפ, שעלול לככב העונה.

מי שעלול לככב קצת פחות הוא אלעד, נסיך הביצה המתנגד לדאודורנט. אלעד חי בשלולית ועסוק בהתבוננות פנימית. שיזרוק קצת בוץ לג'קוזי וירגיש בבית. אלעד טוען שהוא לא מקיים יחסי מין עם נשים, אבל הוא מתכוון לומר שהן לא מקיימות יחסי מין איתו. אולי זה קשור לעניין ההוא עם הדאודורנט. אלעד מחבק יותר מדי ונכנס לבית עם כל רכושו הגשמי עלי אדמות – נוצה.

טל גלבוע נכנסת לבית האח הגדול

מי רוצה לחלוק סלט נבטים?

ותכירו את טל, הדיירת שלוקחת את הביטוי "טבעונים שמדכאים אותי" לקיצוניות הכוללת מחנות ריכוז לאפרוחים ושאר אקציות. ערב המבורגרים? צפו לראש פרה כרות בנסט, רוצחים. ייתכן והיא תיסקל בשניצלונים עוד לפני משימת התקציב הראשונה, אבל מאחר והיא דווקא נראית בחורה די מגניבה וכריזמטית, היא עוד עלולה להמיר כמה קרניבורים לכדי לעיסת דוחן ולכו תדעו, אולי אפילו את יאיר מגדל הבקר. או שבעצם הוא יאיר המיליונר? אוקיי, זה קצת מבלבל, מזל שאנחנו תמיד נזכור אותו כיאיר, השחקן הגרוע.

טרולי רשת מרכינים ראש בדממה, אורטל בן דיין בבית האח. מסתבר שגם סלבריטאיות פייסבוק זה נישה, במיוחד אם הן לא מגלחות את בית השחי ונראות כמו איגי וקסמן עם תודעה עדתית מפותחת. אני אוהבת את אורטל, היא כיפית ומעניינת ותחסר לי בפייסבוק. כמזרחית גאה, בטח ידכא אותה לגלות שכשיגידו בבית "אורטל השחורה" לא יתכוונו אליה, אלא אל אורטל האתיופית השמנמנה והחמודה שסוגרת כבר לילה שלם בלי סלפי.

אתיופיות הן לא האקססורי היחידי שאף ריאליטי לא שלם בלעדיו, גם להיט מזרחי המלווה את העונה. השנה מדובר כפי הנראה בפואמה "נשבע לך לא בוגד", הכוללת את החרוז "נשבע לך לא בוגד בחייאת עיוני לא (חכו לזה) בוגד" של דורון מירן, סוג של יוסי בובליל עם שפה שסועה, שלא מבין למה צריך יותר משתי דקות כדי לכתוב שיר. כמובן ששיר אצלו מורכב משתי שורות, לדוגמא –  "נשבע לך לא בוגד בחייאת עיוני לא בוגד" –  שמהומהמות בלחן מונוטוני ובתוספת קריצה חברמנית המבהירה כי למרות הנדר, הוא בוגד גם בוגד. או כמו שאורטל בן דיין הייתה מנסחת זאת: מנציח את ההגמוניה הפטריארכית הכובשת.

אלעד מזרחי נכנס לבית האח הגדול

אל תברחו, זאת פשוט הטבעיות שלי

כל עונה זקוקה לגולד דיגרית, והפעם זו קארין שהתרגלה לאיטליה וקשה לה עם המנטליות הישראלית. קארין טוענת שהיא טבעונית אבל לובשת חיות, כך שאי אפשר לבטוח בה. היא אולי לא תיגע לכם בסטייק אבל תגלח לכם את החתול. אז איך אומרים באיטלקית מודחת ראשונה? אולי לפני זה היא עוד תספיק להתעלק עלאליאב, חתיך שחי על שייק חלבונים ואלכוהול ויכול לקעקע לה על עצם הזנב אות יפנית שפירושה "דושבאג".

ואל חשש, במקום בו יש בריכה תלוהק דוגמנית. הפעם זו אנה בול, אקסית של גיא לובלצ'יק. מי? עזבו. יש לה שתי אצבעות קצת מוזרות ליד הבוהן לכן תמיד הרגישה כמו ברווזון מכוער (חיבוקי מההוא שגר בשלולית) והיא קראה את "החטא ועונשו" בגיל עשר ומאז מהרהרת ברצח זקנות. אפרופו זקנות, אי אפשר בלי קצת כוח סבתות – הכירו את מרטין, הקשישה הסהרורית של העונה. עוד צרפתייה שמאיימת להשתלט על נדל"ן נחשק, והאמת שהיא נראית כמו ליהוק נהדר. נוירוטיות וכיפית, כולל שיער לבן המתבדר ברוח, אצילות הלן מירנית ופנים מתוחות יותר מאנה בול לפני שקילה.

ונסיים עם אלדד. מצד אחד הוא ממפוני ההתנתקות, מצד שני הוא גורש לתל אביב אז כמה כבר אפשר לרחם עליו? סטרייט אבל אוהב הומואים, דתי אבל עם כיפה בכיס, חתיך אבל מסתיר את זה עם זקן. עדנה קנטי משליכה את מפת המחסומים בזעם על המסך, סער סקלי נאנח בייאוש. אם במסגרת משימת התקציב הבאה אליאב יקעקע על גבו את מפת ארץ ישראל השלמה, יש מצב שהוא לוקח.

פורסם בקטגוריה האח הגדול עונה 6, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,111

מה דעתך?

עוד בהאח הגדול עונה 6