האחים אריה וגיל גת, דוד דריי ורוית פדן ממשיכים לשלב הבא

האחים אריה וגיל גת, דוד דריי ורוית פדן ממשיכים לשלב הבא

ערב מרגש עם שישה מתמודדים, צמד אברכים ואודישן בהפתעה אחד הגיע לסיומו: דוד דריי, האחים אריה וגיל גת וגם רוית פדן (בדקה ה-90) ממשיכים לשלב הבא. התכנית השישית שלב אחר שלב

ספיר חבקין | הכוכב הבא | פורסם 08/10/13 21:15 | עודכן 08/10/13 00:00

המתמודדים השמיניים: קיי בן סלמון ואודם שמואל

הם אמנם לא זוג, אבל לפני כשבועיים אודם שמואל וקיי בן סלמון החליטו לצאת לדרך משותפת: הם העלו סרטון בן 15 שניות שלהם שרים דואט למתחם האינסטה-אודישנים, והערב, בתחילת השידור, התבשרו שיש להם שעה אחת בדיוק להתכונן למבחן המסך. השניים הצליחו לאסוף את עצמם מההתרגשות, בחרו את השיר "רק בגלל הרוח" של שלומי שבת ועלו לאודישן הגורלי. לפעמים זה עובד ולפעמים לא, והקסם שהיה באינסטגרם לא שוחזר.

 

המתמודד השביעי: מאור שלום

במיון הראשוני שלו מאור ביצע את השיר וליווה את עצמו עם גיטרה, צביקה התעצבן: "אתה לא מנגן טוב, אז בשביל מה?", אבל בסופו של דבר הוא ושאר השופטים החליטו לתת לו עוד הזדמנות ולהעביר אותו למבחן המסך. למבחן הזה הוא הגיע בלי הגיטרה, ביצע את "כתם הפרי" של אתניקס, אבל גם זה לא הספיק והמסך נשאר למטה. חוץ מרני, שלושת השופטים הצביעו נגדו: "יש רמה מסוימת שצריכים להיות פה ויש לך עוד דרך לעשות", הסביר צביקה.

 

המתמודדת השישית: רוית פדן

אייל וריטה לא נפלו מהביצוע של רוית בשלב המיונים, וצביקה ורני לא הצליחו להבין איך הם לא עפים עליה. בעוד ריטה הייתה נחרצת ולא העבירה, אייל החליט לתת לה צ'אנס מה שהעביר אותה למבחן המסך. באודישן הגורלי המשימה האמיתית שלה הייתה לשכנע את ריטה, וגם אתכם כמובן, ולצורך כך היא בחרה שיר של זמרת ענקית: "Someone Like You" של אדל. הביצוע הסתיים ורוית כבר חשבה שהיא תאלץ לחזור הביתה, אבל אייל וריטה העבירו אותה בשניה האחרונה לשלב הבא.

 

המתמודדת החמישית: מלי סוויסה

למרות שמלי סוויסה מאוד התרגשה לעמוד מול האלילה שלה, השופטת ריטה, היא הצליחה לאסוף את עצמה ולהרשים את רני וריטה שהעבירו אותה מיד לשלב הבא. במבחן המסך היא ביצעה את "הצל שלי ואני" של יהודה פוליקר, ורגע לפני שהתחילה ריטה שלחה לה נשיקה. אתם הסכמתם דווקא עם צביקה ואייל ולא הרמתם לה את המסך: "זה היה יותר מדי דרמתי ולא כל כך מקצועי", הסביר אייל.

 

המתמודדים הרביעיים: האחים אריה וגיל גת

האחים אריה וגיל גת, שני אברכים שהפתיעו את השופטים שבכלל הגיעו למיונים: "אתם אמיצים שבכלל באתם לפה, כל הכבוד שלא פחדתם", הודה להם רני רהב. ריטה אמרה שהם מזכירים לה את סיימון וגרפונקל, והערב הם אכן בחרו לבצע את שירם המפורסם: "The Sound Of Silence". הבחירה הייתה מוצלחת ואתם הרמתם להם את המסך עם 89 אחוזים. "זה מחזה מרגש, אני רוצה שתלכו איתנו דרך ארוכה", התמוגגה ריטה בתום הביצוע.

 

המתמודד השלישי: שרון לייבוביץ'

רגע לפני ששרון לייבוביץ' עלה בלמה למבחן המסך, הוא צפה בהקלטה של המיון הראשוני שלו מול השופטים ואמר לעצמו: "הייתי מעולה". הוא עלה בביטחון אדיר לבמה והקדיש את הביצוע שלו לשיר "I Don't Want To Miss A Thing" לאביו. אתם הסכמתם עם צביקה הדר שכינה אותו כבר במיונים "אנטי כוכב", ושרון לא עבר הלאה לשלב הבא. "קולית אתה מצוין אבל עדיין חסרים הרבה דברים אחרים" סיכמה ריטה.

 

המתמודדת השנייה: יערה בראון

יערה בראון, הקוסמטיקאית שהלהיבה את רני רהב, ביצעה במיון הראשוני את "יש בי אהבה", והשופטים לא יכלו להתאפק וצחקו: "יש לי שעווה והיא תנצח". במבחן המסך היא שרה את את "עד מתי אלוהיי" שכתב עוזי חיטמן. לצערה, הביצוע הסתיים והמסך לא התרומם. רני רהב, היחיד שלא הצביע בעדה, היה יכול לשנות את התוצאה כי היו חסרים לה רק 7 אחוזים על מנת לעבור. ריטה מעט התאכזבה: "היית מצויינת. אני לא מאמינה שלא עברת, אני מוחה", ואייל גולן הסכים: "אני כועס על רני".

 

המתמודד הראשון: דוד דריי

דוד דריי, בן 17 בלבד, הצליח להרשים את השופטים כבר במיון הראשוני שלו וגם לזכות למחמאה: "אתה נראה כמו דוד המלך". למבחן המסך הוא הגיע אחרי התלבטויות רבות לגבי השיר אותו יבצע, ולמעשה בחר את השיר הסופי רק שעה וחצי לפני העלייה לבמה, מלחיץ. השיר הנבחר הוא שירו של שלמה ארצי, "ירח", ודוד הוכיח לכם שהוא אכן "מלך", והמסך התרומם עם 84 אחוזים.

 

פורסם בקטגוריה הכוכב הבא כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,585

מה דעתך?

עוד בהכוכב הבא כל הפרקים