העיתונאית אריאנה מלמד תוקפת את האחים גת: "ביזו נשים בחסות קשת"

העיתונאית אריאנה מלמד תוקפת את האחים גת: "ביזו נשים בחסות קשת"

העיתונאית אריאנה מלמד תוקפת בחריפות את האחים גת ואת הזכיינית קשת • "צריך לשאול מה הם עושים שם בכלל, במושב הלצים הלא צנוע הזה, מול מאות הנערות מצווחות"(מוזיקה)

|
כ"ב בטבת תשעד   11:03  25.12.13
הדפסה
האחים גת, אמש - "הגיעו מהשטעטל וביזו נשים"

האחים גת, אמש (צילום: פלאש 90)

העיתונאית אריאנה מלמד נגד האחים החרדים גת: בטור שפרסמה מלמד ב – ynet היא תוקפת את ההפקה שאשרה לאחים גת "להדיר נשים" במהלך ההתמודדות.

"האחים גת, היישר מין השטעטל המדומיין שבו בחרו לחיות" כתבה מלמד: "הם מוזיקאים מצוינים, רוקיסטים רכים שכאלה, וצפויה להם בעזרת השם פרנסה הגונה בחתונות ובבר מצוות במגזר.

"הנוכחות המתמדת שלהם לאורך העונה הראשונה של "הכוכב הבא" עמדה בסימן של הדרת נשים וביזוי נשים בחסות ההפקה, ששיתפה פעולה עם תביעותיהם ההלכתיות בעודה מעודדת את הנשים המתמודדות להתיישר לפי הציווי הקדוש לחשוף כמה שיותר עור, חזה ורגליים כשהן שרות".

"ברומא התנהג כרומאי אומר הפתגם השחוק" הוסיפה מלמד: "בערוץ 2, מתברר, די להכריז על היותך חרדי כדי לקבל הקלות על חשבונן של נשים. ולא, אסי עזר, זו לא "התורה שאינה מתירה להם לשיר עם אישה על הבמה". ממש לא. היית פעם בבית ספר יסודי, מר עזר? אתה זוכר את מרים אחותו של משה, זאת עם התוף, מנעימה את זמנם של בני ישראל בשירה? ואת דבורה הנביאה ושירתה? ככה זה בתורה.

"חלק מפוסקי ההלכה בעידן הזה מקפידים שבחורים צנועים וכשרים לא ישמעו נשים שרות, שמא חלילה יביאם הדבר לביטול תורה, ירחם השם – אבל אז צריך לשאול מה הם עושים שם בכלל, במושב הלצים הלא צנוע הזה, מול השופטת הלא צנועה ומאות הנערות המצווחות בקהל".

פורסם בקטגוריה הכוכב הבא כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
933

מה דעתך?

עוד בהכוכב הבא כל הפרקים