הפיינליסטים של "הכוכב הבא"

האחים גת, טינה איברגימוב, אביתר קורקוס, ורינת כהן הם הפיינליסטים של "הכוכב הבא" 

גמר הכוכב הבא

 גמר הכוכב הבא    צילום: רונן אקרמן

טלוויזיה |

עודכן 08:38 18/12/2013

אמש בשידור חי הוכרזה רביעיית הפיינליסטים של הכוכב הבא: האחים גת, טינה איברגימוב, אביתר קורקוס, ורינת כהן

אמש התקיים שלב חצי גמר "הכוכב הבא" בו הכריעו השופטים מהבית ושופטי התכנית כי טינה איברגימוב, אביתר קורקוס, ורינת כהן יתמודדו על תואר "הכוכב הבא", זאת לאחר שביום א' האחים אריה וגיל גת כבר הבטיחו את מקומם בגמר.

הגמר יתקיים בשידור חי ביום שלישי, 24/12 ב- 21:00 בקשת. בתכנית הגמר יכריעו השופטים מהבית, בזמן אמת ובאמצעות הצבעה באפליקציה, מי יהיה הכוכב הבא.
לצידם של השופטים מהבית יעמוד גם פאנל השופטים : ריטה, צביקה הדר, רני רהב ומוקי, שבתכנית הגמר קולם יהיה שווה לקולו של כל מצביע מהבית.

הרייטינג הממוצע של הכוכב הבא, אשר הושקה בתקופת החגים, עומד עד כה על 33.2% וכ- 845 אלף צופים (לא כולל פרק חצי הגמר והגמר).

הכוכב הבא זוכה להצלחה בינלאומית חסרת תקדים. תוך זמן קצר נמכר הפורמט ל- 16 מדינות, בהן: רשת abc בארה"ב, רשת ITV בבריטניה, צרפת, רוסיה, איטליה, גרמניה ועוד. מאפיין מהותי בפורמט הוא אלמנט הדואל סקרין והנוסחה שמשלבת אפליקציה ומסך תוך מעורבות אמת של הקהל בבית.

פורסם בקטגוריה הכוכב הבא כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,285

תגובה אחת על הפיינליסטים של "הכוכב הבא"

 1. מאת כוכב הבא שקרנים‏:

  איך יודעים שהפקת התוכנית הכוכב הבא מנעה ברגע האחרון את זכייתם של האחים גת במקום הראשון?
  הנה אחת ההוכחות:

  רגע לפני גמר "הכוכב הבא", מפרסם שירות המוזיקה הסלולרי "Musix" של פלאפון נתוני השמעות מסכמים, לפיהם צברו מתמודדי "הכוכב הבא" כ-350 אלף האזנות לביצועים השונים לאורך כל העונה, אותן צרכו עשרות אלפי משתמשים.
  ׳מיוזיק׳ס׳ ליווה את המתמודדים לכל אורך העונה והכין עבור כל מתמודד את הפלייליסט האישי שלו עם כל ביצועיו בכל העונה. השירות מפרסם את דירוג הפיינליסטים המושמעים ביותר לקראת גמר.
  לפי הנתונים האחים גת הם המתמודדים המושמעים ביותר לאורך העונה כולה. למקום השני הגיע אביתר קורקוס, אחריו טינה איברגימוב ובמקום הרביעי רינת כהן.
  כפי הסדר שגם היה בתוצאה הסופית, למעט שינוי קטנטן.
  לתשומת ליבכם..
  העתבק

מה דעתך?

עוד בהכוכב הבא כל הפרקים