עידן עמדי: "אני אעשה הכל כדי שהמסך יתרומם"

עידן עמדי: "אני אעשה הכל כדי שהמסך יתרומם"

ביום ראשון יעלה עידן עמדי על במת הכוכב הבא וישיר דואט (משולש) ביחד עם האחים גת. סופיה טייב פגשה את בוגר "כוכב נולד" לראיון בלעדי: איך התחושה לחזור אל מאחורי הקלעים? ("כמו פגישת מחזור"), איזה טיפ יש לו למתמודדים? ("פשוט ליהנות"), ומה הסטטוס הרומנטי של עידן? ("בנות, זה אבוד!")

סופיה טייב | הכוכב הבא | פורסם 15/11/13 09:43:01

"זה כמו להיות בפגישת מחזור בלי האנשים שהיו אתי במחזור כל כך", מודה עידן עמדי, אקס פיינליסט "כוכב נולד" וכיום אחד הזמרים המצליחים בארץ.

ביום ראשון הקרוב יעלה עידן עמדי על הבמה לדואט עם האחים אריה וגיל גת. לא ברור איזה שיר השלושה הולכים לבצע יחד, אבל מה שבטוח זה שהולך להיות מעניין, מאוד.

עמדי, אחד הבוגרים הבולטים של "כוכב נולד" הוותיקה, הוציא עד כה שני אלבומים שהגיעו למעמד של זהב. מאז התחרות (בה ניצחה דיאנה גולבי), הספיק גם להיבחר לזמר השנה ושיריו, "כאב של לוחמים" ו"נגמר", זכו בתואר "שיר השנה" במצעד של רשת ג'.

"בנות, זה אבוד"

אבל עם כל הכבוד להישגים הרבים של עמדי – סופיה טייב ניגשת במרץ לברר אצל הזמר יקיר הבנות את הסוגייה החשובה באמת: "כן, יש לי חברה" הוא אומר ובבת אחת שובר לטייב את הלב: "בנות, זה אבוד".

כאמור, עמדי ישיר ביום ראשון עם האחים גת וינסה לסייע להם להרים את המסך. "אני אעשה הכל כדי שזה יעבוד", הוא אומר, אבל נבוך כשהוא מתבקש לנפק טיפים למתמודדים: "אני גרוע בזה. צריך פשוט לבוא, לשיר וליהנות".

מכיר מקרוב את ההרגשה

עידן מכיר מקרוב את ההרגשה לעמוד למבחן בשידור חי, רק לפני שלוש שנים הוא הגיע לאודישנים ל"כוכב נולד", כשמצד אחד תלוי הנשק ומצהד השני הגיטרה.

כבר אז בפעם הראשונה מול השופטים הוא הצליח לרגש מדינה שלמה עם שיר מקורי שלימים הפך ללהיט "כאב של לוחמים". עידן היה חייל בהנסה קרבית שעוד התלבט אם לחתום קבע או להמשיך בקריירה מוזיקלית, כולנו יודעים מה קרה מאז.

פורסם בקטגוריה הכוכב הבא כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
693

מה דעתך?

עוד בהכוכב הבא כל הפרקים