רוני ישראלי: "ידעתי שרינת תעבור ולא אני"

רוני ישראלי: "ידעתי שרינת תעבור ולא אני"
בשבוע שעבר ניצלה רוני ישראלי מהדחה כשסיימה בתיקו מפתיע עם ענבל בקמן, אבל הפעם המזל לא האיר לה פנים: "אני מבואסת, אבל זה יעבור", היא מודה, "אני מתגעגעת ללהקה הצבאית ושמחה לחזור לחיים". סופיה טייב עם תגובה ראשונה מהמודחת הטרייה
סופיה טייב | הכוכב הבא | פורסם 18/11/13 09:00

"באתי לפה בשביל החוויה ובאמת שלא ציפיתי לצאת עם שום דבר", סיפרה רוני ישראלי רגעים ספורים אחרי שהתבשרה על הדחתה מהתכנית, "אני קצת מבואסת, אבל זה יעבור".

הביצוע הראשון שלה הערב היה למעשה הדואט עם רינת כהן לשיר "Lady Marmalade", שלצערן לא הצליח להתרומם, והשתיים קיבלו ביקורת נוקבת מהשופטים: "אתן זמרות מעולות אבל זו לא תחרות של מי שר יותר גדול", הסביר אייל וריטה הוסיפה: "משהו באנרגיות פשוט לא התחבר".

אם תשאלו את רוני בחירת השיר דווקא הייתה טובה: "לא באתי להשמיע את הקול שלי, אבל זה שיר גדול שדורש קולות גדולים, ואני נהניתי. רינת קצת נסגרה".
"אני מתגעגעת ללהקה הצבאית"

בסופו של דבר, רוני ורינת היו היחידות שלא הצליחו להרים ביחד את המסך ולכן נאלצו לעלות לסולו הדחה ולמעשה לעשות מעבר מפרטנריות למתחרות. רוני, שגם בשבוע שעבר הייתה בסכנת הדחה (אך ניצלה עקב תיקו מפתיע עם ענבל בקמן), ביצעה הפעם את "היא יודעת" של נינט והציבה לרינת רף של 63%. רינתה הצליחה לעקוף את רני, ואף שברה את שיא הערב.

"ידעתי שרינת תעבור ולא אני…", אמרה רוני בפרגון, "אני מאוד מעריכה ומוקירה, קיבלתי אחלה במה אבל אני מתגעגעת ללהקה הצבאית שלי ושמחה לחזור לחיים", היא סיכמה בחיוך.

בעוד רוני יכלה לחזור אתמול הביתה וסוף סוף לנוח, עשרת המתמודדים הנותרים לא זכו ללכת לישון אתמול בלילה לאחר שהוזנקו למשימת "הלילה הלבן".

פורסם בקטגוריה הכוכב הבא כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
589

מה דעתך?

עוד בהכוכב הבא כל הפרקים