אז מה זה בעצם "הכל הולך"?

בשישי הבא תעלה בערוץ 2 תכנית הבידור החדשה, "הכל הולך".
מדובר בפורמט זר, שהרעיון המרכזי בו הוא שאין חוקים.
אז על מה בעצם בתכנית? בואו לגלות

בשישי הבא היא כאן, תכנית הבידור "הכל הולך". למעשה מדובר במעין שיכלול של "של מי השורה הזאת". ב"רשת" אומרים כי מדובר בתכנית ייחודית, משוחררת ונטולת רסן, המציבה לשחקנים מדי שבוע אתגרים משחקיים לא פשוטים ולא ידועים מראש, ללא חוקים וכמעט ללא גבולות.

מנחה התכנית יודיע לקבוצת השחקנים איזה משחק הם עומדים לשחק, כאשר רוב המשחקים כוללים אלמנטים אקסטרימיים. למשל- ביצוע משימה פשוטה כשהם תלויים הפוך, או משחקים שבהם טעות, מובילה להעפת השחקן לתקרת האולפן.

משחק אחד כבר הספקנו להכיר, מהפרומו של התכנית, כאשר במרכזו חדר שבנוי על זווית של 22.5 מעלות. בו יבצעו השחקנים משימות שונות.

בזכיינית מדגישים שהשחקנים אף פעם לא יידעו מה מצפה להם בתוכנית. אין להם תסריט ואפילו לא מושג קלוש איזה משחקים הם ישחקו בכל שבוע.

השחקנים שתראו על המסך הם קרן מור,טל פרידמן ,יוסי מרשק, שחר חסון, עוז זהבי, אליאנה תדהר, מולי שולמן ונעמי לבוב. מי שינסה לעשות סדר בחבורה וינחה את התכנית הוא דביר בנדק, שיהיה צריך למצוא דרך להשתלט על החבורה.

"הכל הולך" מבוססת על פורמט צרפתי מצליח בשם "Anything Goes" אשר נמכר ל-22 מדינות. ובואו נקווה שהפלופ של "המופע המרכזי""שבוע סוף החדש" לא יחזור על עצמו

פורסם בקטגוריה הכל הולך, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,827

מה דעתך?

עוד בהכל הולך