תחרות 'הקול הבא במוזיקה היהודית'

תחרות 'הקול הבא במוזיקה היהודית'

רדיו 'קול חי' ודוד פדידה בהפקה שטרם נראתה כמותה במגזר החרדי והדתי לגילוי הזמר הבא

רדיו 'קול חי' ומשרד ההפקות של דוד פדידה מציגים את 'הקול הבא' – תוכנית שטרם נראתה כמותה במגזר החרדי והדתי, בהגשת מנחם טוקר. בתוכנית יתחרו עשרות מועמדים ויציגו את כישוריהם המוזיקליים, על מנת לזכות בתואר הנכסף "הקול הבא של המוזיקה היהודית".

תחרויות לגילוי כשרונות נערכו בעבר ברדיו 'קול חי' ובהם: הזמר הבא, המלחינים, קול הנערים ועוד, אלא שהפעם מדובר בהפקה חסרת תקדים כפי שרק דוד פדידה וצוות משרדו המתמחים בהפקות מוזיקליות גדולות בכל העולם היהודי – יודעים להפיק.

החידוש המרכזי בפרויקט, שלצד שידורו מעל גלי האתר, הוא יועבר בשידור מצולם באתר קול חי, כשלצד הקפדה מלאה על כללי ההלכה, יזכו הצופים חוויית צפייה ושמע איכותיים, מבלי להתפשר על רמת ההפקה והתוכן.

כאמור, במהלך התחרות יעלו עשרות מתמודדים על הבמה מול חבר השופטים הכולל את30 ד"ר מרדכי סובול, אוהד מושקוביץ, אריה ברונר, חיים ישראל ועדי רן, וינסו לכבוש את ליבם ואת לב המאזינים ולזכות בתואר "הקול הבא" במוזיקה היהודית. הזוכה הגדול יזכה באלבום מלא ומושקע בהפקה מוסיקלית של צמד המעבדים אלי קליין ואיצי ברי והוא יוחתם על חוזה טאלנט במשרד של דוד פדידה.

החלק הראשון בתחרות הוא שלב האודישנים, במסגרתו ידרגו השופטים את המתמודדים לפי רמת הביצוע כשמאזיני התוכנית יוכלו להשפיע ואף לשנות את החלטת השופטים באמצעות הצבעה טלפונית או בדירוג באתר התוכנית. לאחר הסינון הסופי וקביעת הנבחרת שתעלה לשלב השני, יתחרו המתמודדים ביניהם עד לשלבים הסופיים שבהם יערכו אירועי הגמר מול קהלשל אלפי צופים.

הייחודיות שמאפיינת את התוכנית הזו, היא חוסר ההתפשרות על ההפקה ברמה הגבוהה ביותר. דוד פדידה, מפיק התוכנית, מספר על ימים שלמים של תכנונים, חזרות רבות על במות דומות וביצועים חוזרים ונשנים לקראת השידור.

"כשמנכ"ל 'קול חי', אבי רוזן, פנה אלי והציע לי להפיק את התוכנית עבור הרדיו, ידעתי מיד שאני בפנים. החזון שלי הוא להביא לציבור החרדי והדתי את ההפקות הטובות ביותר, ברמה הגבוהה ביותר, מבלי להתפשר על קוצו של יו"ד בענייני ההלכה ואני מודה לרדיו קול חי על ההזדמנות והרמת הכפפה לטובת העניין הזה. כבר 15 שנה שאני מייצג אמנים שונים שאני בחרתי וחשבתי שהם טובים וראויים להיות בפרונט של המוסיקה היהודית בעולם. כעת אני מצפה לקבל מהקהל את האמן שהוא בחר והוא חושב שמתאים יותר מכולם ואני סקרן לראות מי הזוכה שייבחר".

מהנהלת רדיו 'קול חי' נמסר: "מדובר בהפקה בסדר גודל שלא הכרנו עד היום ואנחנו שמחים על החיבור עם משרד ההפקות מס' 1 בראשות ידידינו דוד פדידה. בס"ד נמשיך להוביל את התפתחות ופריחת המוזיקה של ציבור שומרי התורה והמצוות בארץ ובעולם ואנחנו מזמינים את כלל הציבור להאזין, לצפות וליהנות מהפקה מושלמת".

כאמור, התוכנית תשודר בכל מוצאי שבת במסגרת 'מוצ"ש חי' בהגשת מנחם טוקר ובשידור חי ובלעדי באתר 'קול חי'.

פורסם בקטגוריה הקול הבא, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,178

מה דעתך?

עוד בהקול הבא