הרווק: מי מהשלוש תגיע לגמר הגדול?

הרווק: מי מהשלוש תגיע לגמר הגדול?

הדפס

צילום: סטודיו נענע 10, ערוץ 10

עודכן 10:32 20/08/2013

רגע לפני הגמר הגדול, נותרה עוד הדחה אחת אחרונה. מי יהיו השתיים שיגיעו לגמר ומי זאת שנאלץ להיפרד ממנה ברגע האחרון? בואו להצביע

ביום חמישי 29.8.13 בשעה 21:00 ישודר בערוץ 10 גמר הרווק עם דודו אהרון, אל הגמר יגיעו רק 2 בנות שהצליחו במשך כל העונה לכבוש את ליבו של דודו ולעשות לו, כדבריו, "שליכטה בלב".

 

אל קו הסיום מגיעות שלישיה של בנות שהצליחו, כל אחת בדרכה המיוחדת, להקסים את דודו ואותנו:

 

נועה חיו

 

נועה, בת 24, הגיעה מנס ציונה אל וילת הבנות. בתחילת המסע שלה היה קל לחשוב שמדובר בבחורה צפונית, עדינה וביישנית. אבל ככל שהימים עברו נהיה ברור כי מדובר בבחורה אסרטיבית שיודעת בדיוק מה היא רוצה.

 

היא לא עשתה לדודו חיים קלים ועד שלא הייתה בטוחה שהיא מפתחת רגשות כלפי דודו, היא לא הסכימה לזייף אינטימיות. גם נשיקה רומנטית שדודו קיווה לה, לא קרתה בינה לבינו. דודו לא ויתר עליה וניסה להילחם עליה בכל דרך אפשרית ונועה בסופו של דבר נכבשה.  היא עמדה מולו והצליחה לחשוף את מה שליבה אמר "אני רוצה להיות האחת".

 

 

לירון גולן


לירון, בת 25 מרמת גן אל וילת הבנות. לירון הגיעה ל"הרווק" בשלה לזוגיות ונישואים, בדיוק כמו דודו. לירון מצאה חן בעיני דודו מההתחלה והכימיה בין השניים באה לידי ביטוי כבר מהדייט הראשון שלהם.

 

למרות השוני הגדול בין שניהם, לירון ודודו הצליחו ליצור אינטימיות וקשר רגשי גם במקומות בלתי צפויים כמו בסנוקר או בדייט עם עוד בנות בחתונה. דודו אמר לא פעם שהיא מקסימה אותו ושהוא חושב שהיא יכולה להיות האחת שלו.

 

נטע דנינו

 

נטע, בת 26 מצורן, עשתה את דרכה אל ליבו של דודו לאט ובטוח. בהתחלה נראה כי עיקר הקשרים שהיא מצליחה ליצור הן עם הבנות בוילה, אבל מדייט לדייט היא נכנסה לליבו של דודו ודודו אל ליבה.

 

היא לא חששה לקחת את דודו למקומות שמחוץ לאיזור הנוחות שלו, כמו בדייט הבאנג'י שגרם לדודו לפחד בטירוף אבל היא הצליחה להרגיע אותו ואפילו דודו הודה "היא גורמת לי להרגיש בטוח" ודוד בתמורה מרגיע אותה בשירה, אם בטיסה שהפחידה אותה או ברגעים מותחים לפני טקסי ורד.

 

 

מי מהשלוש יגיעו לגמר הגדול? תנו לנו בתגובות את דעתכם

26.5%

34.3%

39.2%

דעתכם חשובה לנו

פורסם בקטגוריה הרווק צפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,019

2 תגובות על הרווק: מי מהשלוש תגיע לגמר הגדול?

  1. מאת מאיר‏:

    נטע

  2. מאת מאמי‏:

    ברור שנטע הזוכה

מה דעתך?

עוד בהרווק צפייה ישירה