כוכבי "זגורי אימפריה" במפגש איחוד עונה חדשה בפתח?

עונה חדשה בפתח? כוכבי "זגורי אימפריה" במפגש איחוד

כוכבי "זגורי אימפריה" נפגשו על מנת לצלם פרסומת חדשה להוט. מי האורח המיוחד שהגיע לצילומים אלו, מי הבריז ומה זה מרמז לנו על העונה החדשה של הסדרה? כל הפרטים

"זגורי אימפריה", הסדרה שכבשה כל בית ובית בישראל, הולכת ומתקרבת לתחילת צילומי העונה השלישית. לצערינו, הפעם זה לא המקרה, אז אם תהיתם שמדובר בחלק מהעונה החדשה לזגורים, נגלה לכם שיש עוד זמן. אנחנו לא רוצים לשפוט חלילה, אבל אנחנו חיכינו לאיחוד של כולם כבר די הרבה זמן, גם אם זו רק עוד פרסומת.

בשבוע שעבר נפגשו המשפחה הכי אהובה בישראל, משפחת זגורי, לצורך צילומי הפרסומת החדשה של HOT, שעלתה לאוויר במוצאי שבת. אין ספק שהתגעגענו לפרצופים שלהם, לשיער האדום של אייל שיקרצי וכמובן לאווירה העממית שרק הם יכולים להעביר.

כאמור, יוצר הסדרה, מאור זגורי, שגם הוא לוקח חלק באחת מן הדמויות בסדרה, שינה כיוון והחליט להתנסות גם בבימוי פרסומות ואכן זו הפרסומת הראשונה אותה ביים. מדובר בסצינת חינה מפוארת יחד עם כוכבי הסדרה הראשיים: חן אמסלם (אבישג), משה איבגי (בבר), שרה פון שוורצה (ויויאן), אייל שיקרצי (אביר), יפית אסולין (מירי) ואורי לייזרוביץ' (אלבז).

מה שאנחנו כן יכולים לספר לכם בקשר לעונה השלישית הוא שממש בימים אלו העונה נכתבת, מה שאומר שיש לנו עוד הרבה זמן עד שנחזור לראות אותם על המסך. אבל היי! תמיד אפשר לעשות מרתונים במחשב או בויאודי.

מקור :  פרוגי

פורסם בקטגוריה זגורי אימפריה עונה 2, זגורי אימפריה עונה 3, זגורי אימפריה צפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
538

מה דעתך?

עוד בזגורי אימפריה עונה 2