"ישראל" בתמונות: הכירו את הסדרה החדשה של ערוץ 10

"ישראל" בתמונות: הכירו את הסדרה החדשה של ערוץ 10

הדפס

עודכן 11:43 28/10/2013

"ישראל" היא סדרה קומית חדשה בכיכובו של ישראל קטורזה שבה כל פרק מתרחש במקום אחר שכל ישראלי מכיר. כך זה נראה בתמונות

לישראל נמאס להיות נחמד, אז הוא אומר לכולם את האמת בפנים. לוורד אשתו הוא קונה ליום הולדת סדנא לבישול בייתי כדי שתלמד לעקוב אחרי מתכון, לחמתו לורה הוא מודיע שאין מה להתקשר אליו בשבע בוקר ולשאול מה שלומו כי בשעה הזאת עוד לא קרה לו כלום, לאלי, חברו הטוב והלוזר, הוא מבטיח שגם עשרה דגי זהב לא יספיקו כדי לסדר אותו בחיים ולעינת שרוף הוא מתלונן שהיא נתנה לו לשיר כל ההופעה ולכן הוא צריך להוציא לה חשבונית. אז כשהטיפוס הזה מסתובב חופשי ברחבי הארץ התחזית היא: הרבה צרות.
"ישראל" היא סדרה קומית חדשה שבה כל פרק מתרחש במקום אחר שכל ישראלי מכיר. ישראל, אשתו ורד והחבר הטוב אלי מגיעים בעונה הראשונה לאולם אירועים, צימר בצפון, קאנטרי, סניף בנק, סופר מרקט, קולנוע ועוד מקומות שבהם יסתבכו ויסבכו את עובדי ואורחי המקום. בנוסף, מתארחים בסדרה שורה ארוכה של אמנים מפורסמים בתפקיד עצמם, ביניהם: אלי יצפאן, מוני מושונוב, יובל המבולבל ואיציק זוהר. את הסדרה יצרו הקומיקאי ישראל קטורזה, עם התסריטאים רן לוי ושי בן עטר והבמאי רועי פלורנטין, והפרק הראשון ישודר ביום שני הבא ב-22:00 בערוץ 10.

 

פורסם בקטגוריה ישראל בתמונות - סדרה בכיכובו של ישראל קטורזה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
814

מה דעתך?

עוד בישראל בתמונות - סדרה בכיכובו של ישראל קטורזה