ישראל פרק 2 לצפייה ישירה

ישראל פרק 2 לצפייה ישירה

ישראל עונה 1 פרק 2

בפרק השני ישראל הולך עם אשתו וילדיו לקולנוע ושם הוא פוגש את חברו אלי ואת מוני מושונוב בכבודו ובעצמו. בתחילה האווירה רגועה ונחמדה, אך מהר מאוד קמה מהומה גדולה.

ישראל מאבד את הילדים ומסתבך עם המאבטחים ואלי מבלה בדייט ומגלה שאין לו כסף, מה שמביא אותו לאכול מהזבל. מוני מושונוב לא מצליח לשלוט בעצבים ומתעת עם סדרן חצוף שמעז לומר לו את האמת בפנים.

"ישראל" היא סדרה קומית חדשה שבה כל פרק מתרחש במקום אחר שכל ישראלי מכיר. ישראל, אשתו ורד והחבר הטוב אלי מגיעים בעונה הראשונה לאולם אירועים, צימר בצפון, קאנטרי, סניף בנק, סופר מרקט, קולנוע ועוד מקומות שבהם יסתבכו ויסבכו את עובדי ואורחי המקום.

ישראל פרק 2 לצפייה ישירה

בנוסף, מתארחים בסדרה שורה ארוכה של אמנים מפורסמים בתפקיד עצמם, ביניהם: אלי יצפאן, מוני מושונוב, יובל המבולבל ואיציק זוהר. את הסדרה יצרו הקומיקאי ישראל קטורזה, עם התסריטאים רן לוי ושי בן עטר והבמאי רועי פלורנטין, והיא משודרת בכל יום שני ב-22:15 בערוץ 10.

צפו בפרק המלא מומלץ מאוד תוכנית בידור יפה ומושקעת לצפייה ישירה

פורסם בקטגוריה ישראל בתמונות - סדרה בכיכובו של ישראל קטורזה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,187

תגובה אחת על ישראל פרק 2 לצפייה ישירה

מה דעתך?

עוד בישראל בתמונות - סדרה בכיכובו של ישראל קטורזה