כולבוטק השיפוצניק הרמאי

תוכנית 8: השיפוצניק הרמאי

השיפוצניק שמגיע לבתים של אנשים, בדרך כלל קשישים ועולים חדשים, ומשכנע אותם לעשות שיפוץ שעולה להם במיטב חסכונותיהם, אך לאחר התשלום הוא נעלם ומשאיר אותם בלי כסף ועם בית מפורק וגם: שני הנוכלים שניצלו ורוששו צעיר שאושפז בבית חולים פסיכיאטרי, בוקי מביא את סיפורו של היהלומן שנעקץ וגם: כלבוטק מבקשת את עזרת הצופים במציאת גנב האופניים הסדרתי

אולג בלומנוב פותח וסוגר חברות שיפוצים ויש לו שיטה – הוא לא מחכה שהקליינטים יבואו אליו. הוא אישית, המנכ"ל בכבודו ובעצמו, בא אליהם הביתה אחרי שיחה טלפונית מפתה, ומשכנע אותם שהבית זקוק לשיפוץ כללי דחוף. הוא יודע אל מי לבוא ואת מי להפיל ברשתו: אנשים פשוטים, בדרך כלל קשישים, עולים חדשים, שמשלמים לו את כל מה שחסכו בעבודה קשה, עשרות אלפי שקלים, והוא לוקח את הכסף, מתחיל לשפץ, נעלם ומותיר אותם בתוך ההריסות.

בלומנוב שלח למערכת תגובה שמשתרעת על פני 12 עמודים ובה התייחסות לכל המקרים המוצגים בכתבה תוך הטלת אשמה במתלוננים: "לקוחות רבים נוהגים בחוסר תום לב, מבטלים תשלומים למרות שרוב העבודות בוצעו ומגישים נגדי תביעות בגין הפרת הסכם. בתי המשפט תמיד מעדיפים את גירסת הלקוחות, שהם, לדעת השופטים, הצד החלש. בתי המשפט וכלבוטק מעודדים אנשים להזמין שיפוצים, לקבל שירות ואז לבטל את הצ'קים ולטעון שהעבודות לא בוצעו."
ובאשר ללקוחות ועובדים שמחזיקים בידם פסקי דין המחייבים את בלומנוב לשלם להם, תשובתו היא: "אין להם מניעה לגבות את החוב באמצעות לשכת ההוצאה לפועל".

עוד בתוכנית המלאה של "כלבוטק": סיפור נוסף ומדיר שינה הוא סיפורו של אילן פולישוק, צעיר רמת גני שהתמוטט ואושפז לחודש ימים בבית חולים פסיכיאטרי. שני צעירים החליטו לנצל את המסכן ושיגעו אותו עם סיפורים על עולם מקביל של מלאכים, לקחו אותו לבילויים, הפכו אותו לכספומט הפרטי שלהם ורוששו אותו לגמרי. זהו סיפור מכוער על בחור תמים שנוצל על ידי שני שקרנים חסרי מצפון. מערכת "כלבוטק" הצליחה להגיע אליהם ומצאה שני נמושות עלובות.

פורסם בקטגוריה כולבוטק עונה 2, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,567

מה דעתך?

עוד בכולבוטק עונה 2