כלבוטק עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה / הרופא המטריד

כלבוטק עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה

כלבוטק תוכנית 9: חשיפת הרופא המטריד
הדפס

עודכן 22:04 18/12/2013
מערכת נענע 10
תחקירני כלבוטק חושפים את הרופא המומחה לכאבי גב שהטריד מינית את מטופליו על מיטת הטיפולים. המצלמה הנסתרת חושפת את מעשיו המכוערים של ד"ר ויקטור מלניקוב מעפולה

כלבוטק עונה 2 פרק 9 צפייה ישירה
אם כואב לך הגב, אתה ניגש למרפאה פרטית של רופא מומחה והד"ר אורטופד אומר לך להתפשט לגמרי כולל התחתונים הוא משכיב אותך על מיטת הטיפולים. בהתחלה הוא מעשה את הגב וגם את הישבן, אחר כך מדביק כוסות רוח עושה דיקור סיני, מורח קרם, מלטף את איברי המין, מעשה, משפשף, מתעניין בחיי המין שלך, ומסביר את הקשר של העיסוי האירוטי לכאב בגב. המתלוננים שפנו למערכת כלבוטק סיפורו את אותו סיפור ותארו את אותה חוויה.

החוק למניעת הטרדה מינית מחמיר מאוד עם רופאים ומטפלים רפואיים, גם אם המוטרד לא מוחה ולא מתנגד, המעשה מוגדר כהטרדה חמורה בגלל התלות והאמון של החולה ברופא. כאשר תראו מה שעשה הד"ר המומחה לשני תחקירנים של כלבוטק, תבינו את שנאלצו לעבור כדי לחשוף ולהוכיח עד תום את מעשיו במכוערים של המומחה לכאבי גב.

תגובת עורך דינו של ויקטור מלניקוב: "מרשי מכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו. מרשי מטפל אלטרנטיבי זה 12 שנים ומעולם לא הועלתה ע"י מי ממטופליו טענה על טיפול לא ראוי, לא כל שכן טענות על הטרדה מינית. כל הטיפולים והבדיקות שנעשו ע"י מרשי הן בהתאם לתלונות מטופליו".

עוד בתכנית המלאה: הקומבינטור גבריאל דריי הוא סוחר מכוניות שרשימת קורבנותיו מתארכת. הוא כיכב בתוכנית בשנה שעברה, חזר ובגדול, שב לעקוץ ועושה צחוק מהחוק וגם זהו את הגנב האופנוע מהבניין ברמת גן.

צפו בתוכנית 9 המלאה

פורסם בקטגוריה כולבוטק עונה 2, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
866

מה דעתך?

עוד בכולבוטק עונה 2