כלבוטק עוקץ הסלולר מכה שנית

כלבוטק, עוקץ הסלולר מכה שנית
לצפייה ישירה
תחקיר קודם שחשף את מעלליו בכלבוטק לא מנע מרותם אלוף להמשיך לעקוץ תמימים נוספים, בעיקר נשים

רותם אלוף
תוכנית התחקירים הוותיקה חוזרת עם עונה צרכנית במיוחד, תחקירים נשכניים בנושאים שכואבים לכולנו, פענוח של מעשי עוקץ מתוחכמים בזמן אמת. כמו תמיד יחד איתכם נבקש זיהוי של גנבים מתוחכמים שנתפסים פעם אחר פעם במצלמות האבטחה בכל מקום ובכל שעה.

והפעם: כלבוטק חוזרת לרותם אלוף, לאחר שחשפה עוקץ שלו של חברת פלאפון לפני חצי שנה. אלוף שיחק בחשבונות לקוחות החברה, שחויבו בגין ציוד יקר שגנב אלוף בעוקץ בשווי של יותר ממיליון שקל, אך הוא לא עצר בזה ומאז עקץ אלוף גם נשים וסטודנטים.

אלוף מתעקש בנוגע לעוקץ של פלאפון. "לא עקצתי, לא חייב שקל", טען, אך עדיין 29 תיקים עבור חובות של שני מיליון שקלים תלויים ועומדים נגדו. כעת מתברר כי הוא עקץ כמה נשים בסכום של אלפי שקלים, לאחר שיצר עמן קשר רומנטי.

עוד הגדיל אלוף לעשות, וכמה סטודנטים שסמכו עליו נפגעו גם הם. לאחר שהציע לשמונה סטודנטים לרכוש ממנו אייפונים במחיר 1,600-1,800 שקלים, הם מסכימים, הם מעבירים לידיו את הכסף, אבל אחרי שלושה וחצי שבועות – אין סמארטפונים. לחלק מהחברים שאיימו לפנות למשטרה, הוא החזיר את הכסף. אחד מהם,ששרכש שני מכשירים. התלונן למשטרה, אך ללא הועיל – אלוף נעלם.

צפו בתחקיר המלא של כלבוטק

פורסם בקטגוריה כולבוטק עונה 2, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
4,026

תגובה אחת על כלבוטק עוקץ הסלולר מכה שנית

  1. מאת Arie Halperin‏:

    הוא ממשיך לעקוץ הפעם בבתי חולים
    לוקח כסף לחולים ותוך ניצול ציני של מצבם שם
    יוצר מצגות שוא מבטיח להחזיר
    אבל נעלם – בושה שאחד כזה ממשיך להסתובב חפשי

מה דעתך?

עוד בכולבוטק עונה 2