מאחורי הקלעים של "להיות איתה"

קומדיה רומנטית בניחוח בורקס: מאחורי הקלעים של צילומי "להיות איתה"
אחרי כמעט שלוש שנים של עבודה על פרויקט חייו, צילומי הסדרה "להיות איתה" אותה יצר וכתב אסי עזר בשיאם עם אביב אלוש ורותם סלע. "זו קומדיה רומנטית מעולה ומין סרט בורקס מאוד ישראלי. זה שילוב מצוין שעובד פנטסטי" מסכם אלוש
קים בוסי
להיות איתה

רעיון קטן שעלה לו בזמן הטיול בלונדון קורם היום עור וגידים, כשהסדרה אותה יצר החלה היום את הצילומים שימשכו עד פברואר. מדובר בקומדיה רומנטית בהפקת "קופרמן הפקות", אשר במרכזה עומד עמוס, אופה פשוט מבת-ים (אביב אלוש), שמתאהב בנועה, בתו של טייקון (רותם סלע). "ערב אחד בטיול בלונדון שודר הסרט 'נוטינג היל' וחשבתי שזה יהיה מגניב לעשות אדפטציה ישראלית לכל הסיפור הזה" מסביר אסי.

"נועה היא בת עשירים, ביתו של אחד הטייקונים הגדולים בישראל ובשלב מסוים היא נתקלת בעמוס שהוא בכלל לא בליגה שלה" מספרת רותם סלע, כוכבת הסדרה. "צחקתי מלא כשקראתי את התסריט" חושף אביב אלוש. "זו קומדיה רומנטית מעולה ומין סרט בורקס מאוד ישראלי. זה שילוב מצוין שעובד פנטסטי" מוסיף. "זה חיבור מאוד מעניין של שלושה דברים שונים: קצת מזכיר הפמליה, נוטינג היל וסוג של צ'ארלי וחצי. לכאורה חיבור כמעט בלתי אפשרי שעובד" מסכים מארק איווניר.

סט הצילומים של להיות איתה
"לכאורה חיבור בלתי אפשרי, אבל הוא עובד פנטסטי"

"זו התגשמות של חלום מטורף. אני באמת לא מאמין שזה קורה" מסבר בהתרגשות עזר. "אני פתאום רואה מהצד השני של מה זה סט" מספר עזר על המעבר בין קדמת הבמה למאחורי הקלעים. "אין זמן לבזבז, כל דקה שמתבזבזת זה כסף".

 

להיות איתה כל הפרקים לצפייה ישירה למטה

פורסם בקטגוריה להיות איתה כל הפרקים לצפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,767

מה דעתך?

עוד בלהיות איתה כל הפרקים לצפייה ישירה