מאמא ליגה פרק 6 לצפייה ישירה

מאמא ליגה פרק 6 לצפייה ישירה

הפרק המלא

מאמא ליגה פרק 6 צפייה ישירה

מאמא ליגה: פרק 6 המלא
הדפס

עודכן 23:08 08/02/2014
מערכת נענע 10
המרדף אחרי כריסטיאנו רונאלדו יוצא לדרך – קרן אבוטבול מגייסת את אחיותיה למשימה ושיר אלמליח משתמשת בכל הקשרים שלה. וגם: ויקי צריכה לבחור בין זוגיות לקריירה, קרן גולץ מגלה דברים חדשים על הגבר שלה ואביבה בוחנת את עתידה המקצועי. צפו בתוכנית המלאה
הסדרה "מאמא-ליגה" סובבת סביב חייהן של שש נשים חזקות צבעוניות מעולם הכדורגל הישראלי, ושל הגברים בחייהן, כמובן. "מאמא-ליגה " מאפשרת לנו להיכנס אל תוך האינטריגות, התחרותיות, האמביציה, היצרים, הכסף הגדול, רגעי השפל, הניצחונות והזוהר של הכדורגל בישראל.

דרך מערכות היחסים עם הגברים -הכדורגלנים, הילדים שלהן, השינויים בחייהן, ההצלחות והכישלונות בעולם הגברי והתחרותי, ומתוך מערכות היחסים הסוערת ביניהן, אנחנו נשאבים לתוך החיים של מי שבאמת מנהלות את העניינים בכדורגל. דרכן נחווה מקרוב את העולם העסיסי והאמוציונאלי של מאחורי הקלעים של עולם הכדורגל.

הפעם: המרדף אחרי כריסטיאנו רונלאדו יוצא לדרך – קרן אבוטבול מגייסת את אחיותיה למשימה ושיר אלמליח משתמשת בכל הקשרים שלה. וגם: ויקי צריכה לבחור בין זוגיות לקריירה, קרן גולץ מגלה דברים חדשים על הגבר שלה ואביבה בוחנת את עתידה המקצועי.

צפו בתוכנית 6 המלאה
מאמא ליגה פרקים מלאים
כל הפרקים
למטה

פורסם בקטגוריה מאמא ליגה, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
626

מה דעתך?

עוד במאמא ליגה