אייריס זנדר חיה באי ודאות: "אני לא בטוחה שמה עשיתי נכון"

אייריס זנדר חיה באי ודאות: "אני לא בטוחה שמה עשיתי נכון"

עודכן 10:10 25/07/2013

רגע אחרי חזרת הסדרה למסך, כוכבת "מועשרות 2" פותחת את הלב וחושפת את התחושות. "הבאתי את האמת שלי וכנראה שהדמות שלי תהיה שנויה במחלוקת", היא מסבירה. "אני חיה בסימן שאלה, אבל שלמה עם עצמי", מוסיפה זנדר. על שאר המעושרות: "הביאו אותי למצבי קצה, אבל אף אחד לא מושלם"

אייריס זנדר יודעת ימים לא קלים. כמעט שנה אחרי שבעלה מת באופן מפתיע, היא מתמודדת עם הביקורת שנמתחה על התנהגותה בחלק הראשון של "מעושרות 2", והיא נאלצת לחיות בחוסר וודאות עד שיסתיים חלק ב' של העונה (כל רביעי ושבת ב-21:00 בערוץ 10) אז היא תוכל לדעת מה חושבים עליה הצופים בעקבות מה שהם ייראו על המסך.

 

אייריס זנדר. מחכה לדעת מה יחשבו עליה הצופים

אייריס זנדר. מחכה לדעת מה יחשבו עליה הצופים צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר

"אני לא בטוחה שמה עשיתי נכון. הבאתי את כל האמת שלי ללא צביעות ובלי משחקים ויש מצב שזה יביא לחילוקי דעות לגבי הדמות שלי שתהיה שנויה במחלוקת. יכול להיות שהייתי צריכה להיות קצת יותר אנמית ולא להביא 100%", מתחבטת זנדר. "אני חיה בסימן שאלה ולא יודעת מה הולך להיות", מסבירה המעושרת.

 

הלבטים של זנדר נובעים בעיקר מהתגובות הצפויות של צופי הסדרה בשל התנהלותה מאז שבעלה, גדעון, מת. בפרקים הבאים זנדר מוצגת כמי שמעוניינת להמשיך לחיות ולא ולהתבוסס בתחושת הכאב והאבל.

 

"אני רוצה לצבור כמה שיותר זיכרונות וחוויות, ולהתמודד עם אתגרים", שוטחת זנדר את תפיסת עולמה. "אני רוצה שחיי יהיו מלאים בתוכן ולא משעממים – שמה שיניע אותי כל יום זו התשוקה. אני רוצה לעשות דברים מהמקום הזה. אני שלמה עם עצמי ולא יכולה לשקר. אני לא אדם צבוע, גם אם זה נוגד תרבויות אחרות ומעצבן אחרות", היא מבהירה.

 

אייריס זנדר. "אני רוצה לצבור כמה שיותר זיכרונות וחוויות"

אייריס זנדר. "אני רוצה לצבור כמה שיותר זיכרונות וחוויות" צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר

כשזנדר מדברת על "אחרות", היא כנראה מתכוונת לשאר המעושרות, שבהחלט לא עשו לה חיים קלים לאורך הסדרה. "אני רואה בכל אחת מהן משהו טוב. תמיד אני מסתכלת על החלקים הטובים ואומרת 'אף אחד לא מושלם, גם לי יש דברים לא טובים'".

 

אולם, בסדרה נראית זנדר מתעצבנת, למרות, שלטענתה, בחייה הפרטיים נדיר לראות אותה יוצאת מכליה. "אנשים שם הביאו אותי למצבי קצה, וזה מרגיז. אני לעולם לא מתעצבנת, וראיה לכך היא שאני נראית צעירה לגילי – זה קורה, בין היתר, בשל תפיסת העולם שלי ואורח החיים שלי".

 

על רקע הקשיים עם שאר המעושרות, והחשש מתגובות הצופים, זנדר שואבת כוחות מהאהבה שהיא מקבלת מהציבור שלטענתה מחבק אותה בחום. "אומרים לי רק דברים טובים. המון מחמאות, המון אהבה. אנשים אומרים לי: 'את שונה, את ערכית, יפה ואצילית, והכי מעניינת בתוכנית'".

 

לאה שנירר וניקול ראידמן. "תמיד מסתכלת על החלקים הטובים"

לאה שנירר וניקול ראידמן. "תמיד מסתכלת על החלקים הטובים" צילום : אלוני מור ZOOM99

 

 

זנדר. "אומרים לי רק דברים טובים. המון מחמאות, המון אהבה"

זנדר. "אומרים לי רק דברים טובים. המון מחמאות, המון אהבה" צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר

"תמיד חושבת על אנשים ללא כסף"

במהלך הראיון, זנדר חושפת את המניעים שהביאו אותה להשתתף במעושרות ומשחזרת את תהליך ההחלטה שהיה מורכב וקשה עבורה. "הציעו לי להשתתף בתוכנית אבל לא הכרתי אותה. תיארו לי את המתרחש ואמרו כי מדובר בחמש נשים נהנתניות שנוצרת ביניהן אינטראקציה", היא נזכרת.

 

"היה לי חשש כי זה קרה במהלך המחאה החברתית שיצרה אנטיגוניזם ואני גם לא אחת שמנקרת עיניים לאחרים. אני תמיד חושבת על אנשים שאין להם כסף לקנות תרופות ועל כאלה שאין להם עבודה וכסף לפרנס את משפחתם. בהפקה הבטיחו לי שאני לא אצא כזאת", מסבירה זנדר.

 

אייריס זנדר עם בעלה המנוח. "אני צריכה לטפל בדברים בשל מותו"

אייריס זנדר עם בעלה המנוח. "אני צריכה לטפל בדברים בשל מותו" צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר

אולם, למרות הצהרותיה, זנדר לא ממש חיה כדלפון והיא יודעת דבר או שניים על בתים יקרים ופריטים בעלי שווי רב. "אני עובדת קשה בשביל הכסף שלי", מסבירה זנדר. אני נהנתנית ומרשה לעצמי דברים בעלי ערך, אך הכל מתוכנן. אני קונה מה שאני צריכה ולא מתוך גחמות. אני מוציא את הכסף עבור חוויה ולא סתם. אני עושה דברים בשביל הנפש".

 

"התוכנית הכי מדוברת בסלון בכל בית"

 

כנשאלת זנדר על השתתפות בעונה נוספת של "מעושרות", היא לא מותירה מקום לספק. "אני יודעת שלא אשתתף", היא מצהירה. "לא אשתתף כי יש לי הרבה דברים לטפל בהם אחרי שבעלי נפטר – דברים חדשים שאני צריכה לפתור", מרחיבה המעושרת.

 

 

עם יעל גל. "זו הולכת להיות התוכנית הכי מדוברת"

עם יעל גל. "זו הולכת להיות התוכנית הכי מדוברת" צילום : ערוץ 10

בתוך כך, המעושרת זנדר בטוחה שהצופים ייהנו מאוד ממה שהם ייראו בחלק ב' של העונה. "זו הולכת להיות התוכנית הכי מדוברת בסלון של בית בקיץ הזה, כי יש דברים מאוד מפתיעים ומביכים", היא אומרת.

 

"יש שם סוג של אינטראקציה בין נשים שכל אחת באה עם הטבע, שלה, עם החינוך שלה ועם התרבות שלה", ממשיכה זנדר. "כל אחת שונה מהשנייה ומיוחדת בדרכה, וזה מעניין".

פורסם בקטגוריה מעושרות 2, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
9,138

45 תגובות על אייריס זנדר חיה באי ודאות: "אני לא בטוחה שמה עשיתי נכון"

 1. מאת מרי‏:

  אייריס/ איריס סובלת מבעיית אנוכיות שהיא מנסה להסתיר תחת "אני אומרת בפנים ולא צבועה" אז אייריס יקרה צבוע הוא מי שלא אומר את האמת ולא נראה לי שהאמת שלך מייצגת אמת של רבים… הטענה הזו פשוט מגוחכת וחסרת משמעות! כשאמרת "גדעון תודה" זה שיא האנוכיות רק הנאות מעניינות אותך בחיים! את מצד אחד טוענת שהוא עשה אותך אבל את לא בדיוק גומלת לו על זה… אבל העיקר ההנאות הכול בשם האהבה העצמית פשוט מגעיל ברמות

  • מאת שימרית‏:

   כואב הלב לראות איך ניקול, יעל ולאה עושות יד אחת להציג באור לא טוב את אייריס. אייריס היא אישה טובת לב, כנה, סבלנית וחייכנית. וגם יפה. תחושה שלי: הן מקנאות בה.

  • מאת עודד שיין‏:

   אייריס את אכן שנויה במחלוקת
   זה שהבאת את האמת שלך ללא צביעות, הבאת משהו אמיתי ואנושי.
   הכל עניין של זוית ראיה
   חכמים יראו בך חכמה , שמחים יאהבו את השמחת חיים שלך, אלה שאוהבים את החיים יפרגנו לך, רעים יחפשו רק דברים רעים להגיד
   טיפשים … לא יבינו אותך ויגידו שאת טיפשה,
   את … לכי עם האמת שלך . כולם היו רוצים להיראות כמוך , להצליח כמוך , ולאהוב כמוך. שחקי אותה …

   • מאת סיגל‏:

    אף אחד לא הבין שהיא בגדה בגדעון עוד כשהיה בחיים??????????
    והצדיקה את עצמה כשאמרה כולם עושים את זה

  • מאת תומר‏:

   אשתי ואני חברים של אייריס וגדעון שנים רבות. אייריס אישה למופת, אוהבת לארח, היא מבשלת מעולה ומארחת הרבה וברמה מאד גבוהה. היא בכלל לא קמצנית ולא אנוכית כפי שאמרו עליה המשתתפות מעושרות. היא אמא מקסימה , תמיד נעימה , חייכנית וחברמנית.
   גדעון חלה לפני כמה שנים והיא טיפלה בו במסירות, לבית החולים הגיעו מאות מבקרים כל יום. לכולם היא התייחסה ולכולם היא הייתה נעימה וחייכנית. היא לא זזה מהמיטה של גדעון וכשהוא חזר הביתה היא טיפלה בו חודשים באהבה. היא אישה מאד טובה.
   היא אשת שיחה מאד מעניינת ונראה לי שאנשים לא הבינו את מה שהיא אמרה… היא התכוונה שגדעון מרוב שאהב אותה וראה שהיא עצובה וסובלת אחרי המחלה שלו … הוא שיחרר אותה. והיא מתכוונת לזה. רק אנשים שהיה להם בן זוג חולה שהשתנה עקב המחלה … יבינו אותה. אבא של גדעון היה חולה כמו צמח וטיפל בו פיליפיני וגדעון תמיד אמר לחברים ולמשפחה שהוא לא היה רוצה להיות כמו אבא שלו. וכשהוא מת מדום לב … אייריס הבינה שהוא בחר למות ככה ולא להיות נטל על בני המשפחה שלה.
   היא רוצה להמשיך להנות מהחיים , להישאר שמחה ומטופחת … זה מאד יפה !
   תומר

   • מאת טלי‏:

    תומר, כתבת כל כך יפה ומרגש והבהרת נקודה חשובה. ברור לי ולהרבה אנשים שאפשר לערוך סרט איך שרוצים ולהוציא אנשים ממש רע. חוץ למדתי עם השנים לא לשפוט איש כל עוד אני לא נמצאת בנעליו.

  • מאת רונית גל‏:

   מה רע באהבה עצמית ?
   הלוואי על כולנו … כל עוד היא לא רעה ולא פוגעת באף אחד.
   אנשים שאוהבים את עצמם הם האנשים הכי טובים שיכולים לאהוב אחרים. היא טובה ואין בה טיפת רוע. היא הכי עדינה והכי אמיתית… אני מעריצה שלה

 2. מאת חיים‏:

  אירייס בעיקר מצטיירת עבורי כאישה אטומה חסרת רגישות ויש בחיוך שלה ובמבט משהו לא ממש שפוי.

  • מאת צופה דל התכנית‏:

   זה בגלל עודף בוטוקס ומתיחות בפנים…

   • מאת ליטל‏:

    אל תלכלכי… אייריס יפה טבעית והיא לא עשתה מתיחת פנים… היא מומחית בטיפולים שמותחים את העור אז היא הדוגמא הכי טובה לטיפולים שלה. אני לקוחה שלה והיא נגד מתיחות פנים. אגב, היא יפיפייה אמיתית ובמציאות היא הרבה יותר יפה מהתוכנית. והיא גם בן אדם!

  • מאת שרית‏:

   זה כל כך רחוק מהאמת.

  • מאת דנית‏:

   אטומה?! בדיוק ההפך. היא מקסימה ותמיד אוהבת לעזור. ואני אומרת את זה בתור מישהי שמכירה אותה אישית!

  • מאת ליטל‏:

   חיים… אתה נראה לי אטום .. אין לך מה לעשות בחיים…אתה נראה לי משועמם, זה מה שיש לך לעשות בחיים ? לך תתעסק בדברים רציניים … מי שאטום זה אתה !

 3. מאת טלי‏:

  אייריס אישה ארסית רעה קמצנית וחולת נפש אישה קטנה קמצנית נורא לא מסוגלת לתת מעצמה דוגמא לעבד כי ימלוך . מרוקאית קטנה ומסריחה

  • מאת שונית‏:

   היא ממש לא קמצנית. היא נדיבה ויש לה לב חם. תמיד כשבאים אליה הביתה יש סירים עמוסים כל טוב והיא מזמינה להצטרף לשולחן ולאכול איתם.

  • מאת רועי‏:

   אתם קיבלתם רושם שלילי ומוטעה… אייריס היא אשה טובה, אמא טובה, יפה, עדינה, אוהבת לתת, שמחה … אתם לא מכירים אותה בכלל.
   היא אוהבת לעשות צחוקים והבנות המטומטמות בסדרה בכלל לא עיקלו אותה , הם ראו שהיא הכי מעניינת וצוחקת כל הזמן … זה הרגיז אותם שהיא גנבה להם את ההצגה.

  • מאת ליטל‏:

   היא לא מרוקאית

 4. מאת פאני‏:

  תאוות בשרים, סקס פרוע, גבר בגרמניה, גבר אחר בצרפת…. לזה קוראים נימוסים והליכות. כך גדעון רוצה לשמוע אותך? נורא ואיום ! כמה מביך לדבר כך כשהגופה עוד לא התקררה. נימוס כולל לכבד את כבוד המת, לפחות בפרהסיה. אף אחד לא מצפה שתהי נזירה, מעולם לא היית ואף פעם לא תהיי כי את בדיוק ההיפך. נרקיסיזם ,אגוצנטריות, הערצה עצמית ״אני מתה עלי״, הפרזה בהישגים, יהירות, ״אני יפה, אני נראית טוב, מריירים עלי,יש לי גוף יפה ….אני אני אני…״ אנוכיות, חוסר נכונות לתרום ,לתת לאחר, אמונה כי אחרים מקנאים בך…. וכו׳ כל זה ועוד מאפיינים הפרעת אישיות. בקיצור, גברתי היפה והנראית טוב, את לוקה בכל הדברים שאת מטיפה לחברותייך באופן כפול ומכופל.בתקוה שתלמדי משהו מהשיעור הזה בחיים.

  • מאת שגית‏:

   אז מה אם יש לה תשוקה לחיים? זה פשע?! חוץ מזה, היא רק מדברת. היא לא מתהוללת. סופסוף מישהי מודה שיש לה דחפים מיניים – אז קוטלים אותה? אני בטוחה שאם זה היה גבר היו מהללים אותו על וידוי כזה.

  • מאת דלית‏:

   היא רק אומרת שהיא רוצה סקס. אבל אין לה. מה רע בלרצות?

  • מאת יניב‏:

   פאני… יש לי הרגשה שאת מכוערת, ושהרבה זמן לא נגעו בך… הלוואי וכולם יאהבו את עצמם … וכן יש לה מה לאהוב בעצמה… היא הכי נורמלית בתוכנית המטופשת הזאת, הכי יפה ויש לה גוף מהמם ושיניים יפות עם חיוך מהמם… ומותר לה להתחיל בחיים חדשים. לחיות ולהנות זה חשוב. את נראית לי קנאית דיכאונית ששונאת את החיים ובטח גם שונאים אותך. אז יאלה … את רק מסגירה את עצמך אם יש לך רק דברים רעים להגיד זה בגלל שאת מגעילה…

   • מאת רואי‏:

    יניב , דלית, שגית…. וכל המגיבים המתוזמנים כמו אייריס ובניה ( שימו לב לשעה שבה נשלח התגובות) כמה שקוף! נכון, לא נעים הרושם שאיריס השאירה!!!!

    • מאת שלי‏:

     הנסיון של אייריס להתאושש ממות בעלה ראוי להערכה. חברותיה העשירות לא ירדו לסוף דעתה. אבל מותר גם להקשיב לזולת, מותר גם לפעמים להודות בטעות. אייריס מביאה את תמי לנצוט כדי ללמד את חברותיה נימוסים והליכות (מתנה מוזרה בהחלט) . תמי עונה לשאלה של ג'ניפר שלא ראוי להגיע בידיים ריקות ושיש להביא "משהו" וגם לכתוב משהו. היה מנומס שאייריס תגיד נכון, אני באתי בידיים ריקות וזה לא היה נכון, טעיתי. הרי את תמי אייריס הביאה, ראוי שתקשיב לעצותיה.

     • מאת תמי‏:

      אייריס הציעה לג׳ניפר טיפול קוסמטי מפנק אצלה במכון, וגם הביאה את תמי לנצוט. גם אם לא הייתה מביאה כלום… ככה לא מתנהגים.
      כל התכנית ראו באופן ברור שהבנות מקנאות בה. ויש במה.

 5. מאת י.‏:

  יצאת שרלילה. זה הכל!

  • מאת סיגלית‏:

   מכל הקריקטורות שמככבות בתוכנית, אייריס יוצאת דופן. היא הכי אצילית, הכי קלאסה, הכי מנומסת, הכי אינטליגנטית, הכי אנושית, הכי צנועה והכי יפה.

  • מאת גילה‏:

   מה רע בשרלילה ? היא אוהבת את החיים , עדיף אישה שאוהבת סקס מאחת שלא!

 6. מאת נינה‏:

  היית צריכה למלא את הלחיים קצת פחות

 7. מאת מלי ש.‏:

  לכל המגיבים ה"קטנים" חסרי ראייה, חסרי אינטילגציה רגשית, חבל שאתם לא רואים את האמת ואתם עסוקים בקנאה ברוע. איך שופטים בן אדם בלי שאתם מכירים אותו, למה הרצון להמשיך לחיות ולא ליפול לרחמים של אנשים זה דבר רע בעיניכם??
  אולי לפני שאתם כותבים תגובה מטופשת תחשבו מאחורי הדמות "אייריס" ישנה משפחה, ילדים וזה לא יתרום לאף אחד שהיא תמשיך את החיים שלה בעצבות.
  יש לי עוד הרבה מה להגיב אך אייריס תמשיכי להיות איך שאת יפייפיה, טובת לב, אינטילגנטית ותמשיכי לחייך לחיים והחיים יחייכו אלייך…

  • מאת משתמש אנונימי (לא מזוהה)‏:

   אני מרחמת על הילדים שלך, על המשפחה של בעלך ואפילו על משפחתך שלך.

   • מאת אפרת‏:

    הילדים שלה מבסוטים ממנה. הם אפילו מעריצים אותה. שמעתי אותם קוראים לה, בהומור, סקסי מאדר פאקר. הם לוקחים את כל מה שהיא אמרה על כמיהתה לגבר בצחוק. היא אמא קולית. כל פשעה זה שהיא רוצה למצות את החיים. מה אתם רוצים, שהיא תהיה אלמנה שחורה? שהיא תשקע בדיכאון וברחמים עצמיים?

   • מאת גילה‏:

    הייתי שמחה להיות הבת שלה, עדיף אמא שמחה על עצובה …!!!!!!!!!

 8. מאת אייל‏:

  עליי דווקא עושה רושם מהפרק עם הילד שלה ומהפרק של ההלוויה שיש ביניהם יחסים טובים. אין מה להתבייש באמא כזאת, להיפך… היא ניראית מאד אצילית , ממש נסיכה… אני מעריך אותה . והאמת שבגללה התוכנית מעניינת.

 9. מאת גל‏:

  אני צופה בתוכנית הזאת בגלל אייריס
  היא ספורטאית רצינית, יש לה עסק מצליח, היא בת 51 וניראית בת 30, היא מדברת לעיניין, היא הכי לטעמי.
  היא גם נחמדה וכל הזמן שמחה וצוחקת, ובכתבה הזאת היא לא מלכלכת על אף אחת …. היא בכלל לא מתאימה לתכנית הזאת… כולם שם הזויות , ג׳ניפר ערסית רעה שניראית כמו קוקסינל מופרעת ותפרנית, יעל בכלל לא מעצבת פנים, מדברת כמו ערסית עם מבטא עיראקי כבד שאי אפשר לשמוע אותה בכלל, יש לה עיניים של נחש. ניקול מרגיזה עם כסף שלא שלה אלא של איזה זקן שהיא נותנת לו שירותים, כל מה שמעניין אותה זה מותגים. ואייריס יכולה להיות אמא שלה. רק ללכלך על כולם היא יודעת. והלאה הזאת … חופרת מסכנה, טיפשה ומסכנה… לא רואה איך היא מתנהגת , מדברת שטויות עם הצעת חוק. בקיצור… כולן מפגרות והיא הכי אנושית ונורמלית.
  אייריס … אם תיקראי מה אני כותבת לך… אני וכל העובדות בעבודה שלי רואות את התכנית בגללך ואנחנו … איתך !
  אנחנו נבוא לטפל בטיפולים שלך… אולי גם אנחנו נהיה יפות וצעירות כמוך.

 10. מאת אלי ש.‏:

  חברים, אייריס וגדעון היו זוג מהשמיים, הם היו ביחד 30 שנה, אייריס הייתה אישה טובה , הם עשו חיים משוגעים ביחד. כל אחד היה רוצה זוגיות כזאת. גדעון התאהב בה כי היא שובבה, ומצחיקה. הוא אהב אותה צוחקת … היה נראה שהוא חיי בשבילה … העריץ אותה. אני בטוח שהוא רצה שהיא תמשיך להינות ולאהוב. אני שמח שהיא ממשיכה בחייה ומקווה בשבילה שיהיו לה הרבה מאהבים … בטוח יהיה להם כייף איתה.

 11. מאת עודד שיין‏:

  אייריס… כנראה שעשית טעות גדולה שהשתתפת בתוכנית הזאת… זה לא לרמה שלך. את ליגה אחרת ואת שמה את כולם בכיס הקטן שלך. הם קנאיות , כולם רואים את זה. את תצליחי בגדול !

 12. מאת ליאורה‏:

  אייריס יקרה,
  את דמות נערצת, יש לך אומץ להגיד מה שאחרים חושבים …ואין להם אומץ להגיד.
  את אמיתית וזה מה שיפה בך.
  זה שאת רוצה להנות ושיהיו לך מאהבים , זה לא אומר שלא כיבדת את בעלך.
  בעלך מת ואת בחיים … אז תהני מאמי … את מדהימה , הייתי רוצה להיות כמוך… צוחקת כל הזמן !
  אני מאד נהנית לראות אותך בתכנית. כי בפרקים שלא הופעת … היה משעמם.
  את מיוחדת . נקודה !

 13. מאת האני מאני‏:

  אייריס יפיפייה שלי! אני על הלחיים המלאות בשומן שלך!

 14. מאת גכגכג‏:

  האמת מאד פשוטה – אייריס היא אישה רעה. היא שרלילה מהסוג הגרוע ביותר. אישה מטומטמת שלא התבגרה. איך את מדברת כמו שאת מדברת יא חתיכת כלומניקית? אם היית לבד בעולם מילא אבל לא אכפת לך מהבוז שבטח מקבלים הילדים שלך כשאמא שלהם חשפה את פרצופה האמיתי?

 15. מאת חיים‏:

  כבר כמה ימים אני שומע שיחות על התכנית ובעיקר על אייריס ואני שומע שאנשים אוהבים אותה ומעריכים אותה אז הסתכלתי שוב בפרקים ואני מודה ששיניתי את דעתי עליה ולטובה.
  היא רוצה להנות מהחיים, אם היא היתה נשואה 30 שנה, היא לא חייבת להתחתן וזכותה להנות מהחיים. אני חושב ששאר הבנות בתוכנית התנהגו ברוע אליה ובחוסר נימוס וזה שהיא לא הצטלמה איתם יותר …היא יצאה גדולה מהחיים ועשתה אותם קטנות. היא השתתפה בחלק קטן מהפרקים והביאה משהו מעניין למסך, לדעתי היא עשתה להם את התוכנית למעניינת.

 16. מאת חוה‏:

  אייריס יקרה! את עוברת תקופת אבל, זהו הרגש הכי כואב אין נחמה, רק צער בל יתואר. בדרכך שלך את מעבדת את הטראומה, לא מבקשת רחמים מהסובבים, נלחמת על חייך, זה ראוי להערצה. המעושרות, יחידות ומיוחדות, מכילות את הנורמה החברתית לא באו להכעיס, מבחינתן, השמחה שאת משדרת לא תואמת את הלך האבל שאת אמורה לייחצן, תביני אותן – הן כואבות את כאבך מאידך אל תפסיקי לרגע את רגעי התשוקה והאנרגיה מעוררת החיים שבך – זה סוד הקסם השמור רק לך. כתוב: ״שערי דמעה לא ננעלו והשמחה מפלת כל המחיצות״ – מעימקי השכול כאשר אין מוצא והדמעות ניגרות כמיים בתפילה לבורא עולם שיושיע, השמחה שבך מפילה כל מחיצה אל ה׳, עלי והצליחי! גמר חתימה טובה!

 17. מאת מיכל‏:

  עוד אחת שהייתה כלומניקית בלי בעלה

 18. מאת ארי‏:

  ראשית שמה איריס ולא אייריס. שנית היא היתה פרחה מכוערת מאשדוד ונשארה בדיוק אותו דבר למרות שלכדה ברישתה גבר מדהים (בעלה גדעון ז"ל) וזה כנראה ההישג היחיד של המפגרת המבחילה הזו בחייה הפטתיים.

  • מאת תמי‏:

   לדעתי אייריס עשתה להם את התכנית, היא הביאה משהו אחר, איכותי יותר ומעניין יותר, אני אוהבת את המראה שלה, את הסטייל שלה, לבושה יפה וקלאסי, אהבתי את השמחת חיים שלה ואת יכולות הדיבור הרהוט והנעים שלה. היא לא השוויצה בכסף, היא הייתה מרגשת ושובבה. היא אחרת… היא מיוחדת.

מה דעתך?

עוד במעושרות 2