מה לאה שנירר חושבת על פיליפ וזנה? 2014

מה לאה שנירר חושבת על פיליפ וזנה? צפו
הדפס

עודכן 16:38 25/05/2014
מערכת נענע 10
המעושרת לשעבר צפתה בפרק הבכורה של העונה החדשה ויש לה הרבה מה לומר. "זה כמו בצל – מקלפים את השכבות ורואים שמאחורי כל דמות יש נפש שהתחילה מאיזשהו מקום". וגם: מאיפה היא בכלל מכירה את פיליפ? צפו בפינה של לאה

"פאן לי, פאן לי, פאן לי" – לאה שנירר יודעת להפוך את משפטי נפשה למטבעות לשון, ופרט לכך, היא יודעת גם להעניק במתנה עצות למעושרות החדשות שמככבות בעונה השלישית והחדשה של תוכנית הריאליטי הכי נוצצת בטלוויזיה.

המעושרת לשעבר מובילה פינה בתוכנית "שישי בבוקר" בהנחייתם של עדן הראל ועודד מנשה. בתוכנית, שנירר מנתחת את ההתנהגויות של המעושרות החדשות ומשתמשת בניסיון שלה כדי לייעץ.

הפעם: לאה שנירר מדברת על הפרק הראשון ועל הדמויות שהוצגו בו. "בפרק הראשון שלנו היה אנטי נגד העושר ואמרו שזה צורם ומרגיז. אבל זה כמו בצל. מקלפים את השכבות ורואים שמאחורי כל דמות יש נפש שהתחילה מאיזשהו מקום. לכל אחד יש סיפור חיים. גדל באיזשהו מקום יש למה לחכות" , היא מבטיחה.

"פיליפ הוא הכוכב", קובעת שנירר בהמשך דבריה. "הוא גבר וזה חדש. למעשה פיליפ זה עולם", היא ממשיכה לפרגן ומספרת גם על היכרותה עם הספר מכיכר המדינה."אני זוכרת אותו ילד. הוא סירק אותי ביום נישואיי".

לכל הפרקים המלאים

רדו למטה

פורסם בקטגוריה מעושרות 3, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,182

מה דעתך?

עוד במעושרות 3