מקימי כל הפרקים

מקימי כל הפרקים צפייה ישירה
פרקים מלאים

 

 

כל הפרקים

 
הספר עוסק בחזרתה בתשובה של עלמה, מנחת טלוויזיה ושדרנית רדיו חדת-לשון, שמואסת בעיסוקה, בהצלחתה ובאורח חייה על כל הנאותיו הפרועות ומוצאת את נחמתה בחסידות ברסלב.

הספר עובד לסדרת טלוויזיה למנויי HOT בשנת 2013, ובכיכובם של יעל פוליאקוב והזמר מוקי.
לעלמה, שדרנית טלוויזיה ורדיו בת 24, יש הכל. קריירה מצליחה ומבטיחה, היא יפה, מחוזרת מלאת שמחת חיים ואנרגטית. החברים שלה הם האנשים הכי נכונים שאפשר להכיר בתל אביב: אומנים, מוזיקאים, אנשי תקשורת. ויש לה את גורי, בן זוג. אבל – כל זה רק למראית עין. גורי, כמו בני זוגה הקודמים, נותן לה תחושה שלא בטוח שיחזור מחר. עלמה כמו בוחרת את בני זוגה כדי להעניש את עצמה. היא צריכה להמשיך להיות מי שמצפים ממנה, לשחק את המשחק. אבל הפער בין מראית העין של חייה לבין מה שקורה בנפשה פנימה הולך וגדל. עלמה מרגישה שנפער בה חור גדול.

אחרי הפרידה מגורי עלמה עוברת לגור עם חברתה הטובה נגה ועם עוד שני חברים בדירה ליד הים. בדירה הם מנהלים סוג של קומונה שהיא מעין תחליף משפחה. כשאחד השותפים עוזב, אל הדירה נכנס בן, (שדמותו מבוססת על בעלה של נועה ירון-דיין, יובל דיין), סטודנט לקולנוע, גולש, חובב מוזיקת טראנס. אל חדרו מתקבצים חברי "כת" מסתורית – כת גולשי הגלים. עלמה נמשכת אל בן כמו אל אש, הוא מסתורי והוא לא מתעניין בה בכלל, וזה פועל עליה כמו כישוף.

עלמה מתחילה לפלס את דרכה לליבו של בן, אבל ללא הצלחה. כשהחברים יושבים שבעה על אביה של נגה בן אפילו לא מצטרף. היא מוצאת תירוצים טיפשיים כדי לחדור אל המבצר של בן ולהביך עצמה מול חבריו, לפשפש בחפציו כשהוא לא נמצא. לאט לאט בן נופל ברשתה. הם מתחילים לנהל שיחות, בה מתגלה לה על ילדותו כילד טבע בסיני, על חוסר הביטחון וחוסר היציבות שחש. עלמה מתחילה לגלות את בן, שמתחת לפוזה של מלך הכיתה מסתתר מישהו מאוד בודד.

בלילה האחרון, לפני שהקומונה מתפרקת, בדירה ריקה מרהיטים, עלמה ובן ומתקרבים ומבלים לילה קסום. הם נשארים לישון יחד בדירה הריקה, ובבוקר עלמה מגלה שהיא לבד. היא עוברת לגור אצל אמא שלה, לשם מתקשר בן. עלמה מציעה לו לשמור יחד איתו על דירה של חברים במשך שבוע. בסוף השבוע הזה עלמה ובן יחד.
 

פורסם בקטגוריה מקימי כל הפרקים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
6,650

תגובה אחת על מקימי כל הפרקים

  1. מאת מיטל קטן‏:

    ממש מדהים וסוחף מזכיר לי את התהליך שעברתי תמשיכו ליצור ולהפיץ את האור של הצדיק

מה דעתך?

עוד במקימי כל הפרקים