מאחורי הקלעים של מתים לרגע

מה גילתה אגם רודברג בחיים שאחרי המוות?
מה קורה כשמנסים משוך את הגבול הדק בין החיים למוות עד לקצה? "מתים לרגע", דרמה יומית חדשה שתעלה ב-20 ביולי ב-HOT, מציגה את התשובות המצמררות. אגם רודברג, עידן חביב, עפר שכטר ויובל סגל מגלמים רופאים שמשחקים עם כוחות גדולים מהם. צפו בטריילר הראשון

דרמות בית חולים זוכות להצלחה כבר שנים בשוק האמריקאי. "אי. אר", "האוס", "סקראבס" ו"האנטומיה של גריי", הצליחו להפיק את המקסימום מהדרמה האנושית שמתנהלת במסדרונות הלבנים, ואפילו לצחוק עליה תוך כדי. עכשיו מגיעה התופעה גם לישראל עם "מתים לרגע", סדרה חדשה מבית HOT בכיכובם של אגם רודברג, עפר שכטר, צחי הלוי, יובל סגל, עידן חביב ועוד.

עלילת הסדרה סובבת את קורותיהם של חבורת סטודנטים מצטיינים לרפואה, שמתקבלים לתכנית התמחות יוקרתית בבית חולים בניהולו של פרופסור נערץ. במהלך השהות בבית החולים מגלה החבורה ניסוי סודי שערך הפרופסור לפני שנים ובו הצליח להגיע לממצאים פורצי דרך בנושאי חווית סף מוות. כצפוי מחבורת חנונים חובבי מבחנות, מהר מאד הם מחליטים להפעיל את הניסוי על עצמם, ומגלים שמשהו גדול מאד השתבש.

תוצאות הניסוי מובילות להשלכות חסרות תקדים על הרופאים. הם הופכים טובים יותר וזוכים ביכולות וכישורים על טבעיים, אך המחיר הוא שהשער לעולם הבא נפתח ומהרגע הזה הדרך היא דו כיוונית. הבחירה לטפל בסדרת בית חולים באמצעות מדע בדיוני מסקרנת, ולפחות לפי הקאסט שהתקבץ סביב הפרויקט הזה נראה שיש למה לצפות.

את הסדרה מביימים יואב ודורון פז והיא תשודר בימים א' – ה' ב-20:15

פורסם בקטגוריה מתים לרגע, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,456

מה דעתך?

עוד במתים לרגע