סברי מרנן חוזרת בעונה חדשה

סברי מרנן חוזרת בעונה חדשה
סברי מרנן עונה 2

באו לעשות לנו חג: סברי מרנן חוזרת בעונה חדשה

המשפחה הכי ישראלית חוזרת למסך הטלוויזיה ואתם מוזמנים ליהנות מהפרקים לפני כולם. רגע לפני שאתם מסתערים על makovod, בואו להיזכר במיטב הרגעים של העונה: מהמז'לוף של רחל ועד השלייקלעך של ריקי

לכבוד תקופת החגים שבאה עלינו לטובה התכנית הכי משפחתית בטלוויזיה חוזרת בעונה חדשה, ומבטיחה גם הפעם להביא לנו את תמצית כור ההיתוך הישראלי דרך הסיפורים המשעשעים של משפחת רוזן ומשפחת חסון, שהפכו למשפחה אחת גדולה.

הקרב המיתולוגי בין המז'לוף לשלייקעלך חוזר ובגדול ואנחנו החלטנו לתת לכם מתנה לחג: makovod מפנק אתכם בפרקים מהעונה החדשה לפני כולם.

זה התחיל משני הורים ומז'לוף

המשפחות רוזן וחסון נפגשו כמובן בזכות הנישואים של שני (בתם של סילבן ורחל חסון) עם שי (בנם של פנחס וריקי רוזן), לזוג שתי בנות (ואחד בדרך). לשי יש שני אחים ולשני ארבעה, ומדי שבוע הם מבלים את ארוחת השישי אצל צד אחר במשפחה – פעם עם המז'לוף של משפחת חסון ופעם עם השלייקלעך והשניצל של משפחת רוזן.

עץ משפחה של משפחת חסון
אילן היוחסין של משפחת חסון

למרות שלכאורה מדובר במשפחות השונות זו מזו הדמיון ביניהם רב – כי כאשר הבלאגן חוגג ומגיע לשיא הרתיחה בדיוק בארוחת השבת, למרות הכל החום והמשפחתיות מגשרים על הכל, והערב תמיד מסתיים עם חיוך גדול, עייפים אך מרוצים בדרך חזרה הביתה.

עץ משפחה של משפחת רוזן

סברי מרנן צפייה ישירה לינקים למטה

פורסם בקטגוריה סברי מרנן עונה 2 כל הפרקים צפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
3,590

מה דעתך?

עוד בסברי מרנן עונה 2 כל הפרקים צפייה ישירה