עמוק במים פרק 7 צפייה ישירה

עמוק במים עונה 1 פרק 7 צפייה ישירה

דרמת נעורים המגוללת את סיפורה של קבוצת נערים בעייתית בשבט "צופי ים" על חוף ימה של הרצליה, ומספרת את סיפורם של המתבגרים המתמודדים עם שאלות של ערך עצמי, כבוד, גבריות, נשיות ומיניות.
בעז (אלון סנדלר "אליפים", "נשואים פלוס"), חייב לנצח בתחרות השייט השנתית את תאומו המוצלח יותר דורון (מאור שוויצר "אופוריה", "הצילו! אני לא יודע לבשל"), בכדי להישאר לשנת שירות בשבט הרצליה. לרוע מזלו, הוא מקבל קבוצה מעורבת הכוללת בני נוער בסיכון: עבריינית קשוחה (אגם שוסטר), בן עשירים בעייתי שנתפס במרוצי מכוניות (דוד לביא "כוכב נולד") ונער אתיופי שנחשד בסחר באקסטזי (יניב זנבה). "בני הטובים" שבקבוצה, שמגולמים על ידי: מון שביט ("שטיסל"), בן קיפריס, רז שמואלי (דה וויס), גלעד מן ("אליפים"), לא עושים את המשימה קלה יותר, כשהם מתקשים להתמודד עם המציאות המורכבת אליה הם נחשפים.
הסדרה מציירת תמונה של דור המתבגר בעולם של ימינו, בו כל הערכים עומדים למבחן, ועדיין, הוא רוצה להיות בעל ערך, לממש את עצמו, להיות חלק, להתאהב, לחוות, לקפוץ עמוק למים, ולצאת מנצח.

פורסם בקטגוריה עמוק במים עונה 1, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,317

עוד בעמוק במים עונה 1