פאודה עונה 1 פרק 2 צפייה ישירה

 

פאודה עונה 1 פרק 2 צפייה ישירה

פאודה

פאודה עונה 1

דרמת אקשן מותחת ועוצמתית, המציגה את עולמם המורכב של לוחמי יחידת המסתערבים, המנהלים מרדף אינטנסיבי אחר מבוקשי החמאס. חיי הלוחמים מתערבבים בחיי הטרוריסטים והכל הופך אישי, כשהמחיר משני צדי המתרס כבד.

הסדרה פאודה (כאוס בערבית), מביאה את סיפורם של דורון, מפקד צוות מסתערבים ואנשיו המנסים ללכוד חי או מת את בכיר מבוקשי החמאס בשטחים, תאופיק חאמד, "הפנתר". המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר יקר, פיזי ונפשי מדורון, בני צוותו והקרובים אליהם. אולם את המחיר משלם גם הצד השני, של "האויב". הפנתר, האיש שדם של יותר מ-100 ישראלים על ידיו, גורם במסע ההרג שלו לפגיעה בחפים מפשע, ישראלים ופלסטינים. המאבק הקשה והמדמם בין הצדדים נפרש למול עינינו במלוא האכזריות שלו במהלך העונה הראשונה וחושף את פניה המכוערים של המלחמה אך גם את הרעות ואחוות הלוחמים.

שחקנים:
יובל סגל, רונה לי שמעון, איציק כהן, נטע גרטי, אורי גבריאל, שאדי מרעי, הישאם סלימאן
חנאן חילו, צחי הלוי, תומר קאפון, ליאור רז

 

פאודה כל הפרקים המלאים

 

 

פורסם בקטגוריה פאודה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
32,365

4 תגובות על פאודה עונה 1 פרק 2 צפייה ישירה

  1. כל פעם שמבקשים לראות פרק שפספסנו,, הערוץ (ערוץ 1) משדר את הפרק "הלא" מבוקש. למשל,, פרק 3 ראינו ופספסנו פרק 2 + 4. ופרק 3 שכן ראינו,, הערוץ ממשיך להציע דווקא פרק 3.! איך אפשר להגיע לפרקים שהוקרנו לצפייה חוזרת מתוך הסדרות של הערוץ,?? מוזר לא,,, אשמח לעזרה, הדרכה או הנחיות בנושא. תודה. ויקטור מנסי.

מה דעתך?

עוד בפאודה