כשאמיר, איצקו וחפר נפגשו

כשאמיר, איצקו וחפר נפגשו
לקראת חזרתה של "רמזור", כתבנו כינס את הגברים של הסידרה לשיחה על אבהות, משבר גיל ה־40 וביקורות

ערן סויסה

 

כתבת: ליטל שמש, צילום: קובי מאירי, עריכה: חנן פישר
אמיר וטלי כבר הורים לתינוקת בת 8 חודשים, איצקו ולילך מתגרשים סופית וחפר נותר בשלו: עדיין מחפש זוגיות ועבודה. ככה נפתחת העונה הרביעית של הסידרה "רמזור" שעולה ביום חמישי הבא, 3 באפריל, בערוץ 2 (קשת). לרגל המאורע כינס כתבנו את שלושת הגברים של הסידרה – אדיר מילר, ליאור כלפון ונירו לוי – לדבר על זוגיות, אבהות, משבר גיל ה־40 וגם על ביקורות. הכתבה המלאה תופיע במוסף "שישבת" מחר.
בנושא אחד השלושה מאוחדים בדעותיהם: אבהות. "זו המשמעות האמיתית של החיים", אומר מילר, "יש לי שתי בנות מדהימות, שהן המתנה הכי גדולה שאלוהים יכול היה לשלוח לי, ועומד להיוולד לי בן. אני חולה על הבנות שלי ברמות מטורפות".
כלפון אומר כי "האבהות שינתה לי את החיים. היא נתנה לי המון ביטחון. לא אכפת לי מה יקרה איתי, רק שהילדים שלי יהיו איתי. אני קם בבוקר במיוחד רק כדי לראות אותם ולהגיד להם בוקר טוב, למרות שיש לי ארבעה ילדים, ובהם זוג תאומים, וזה לא פשוט".
נירו: "אבהות זה הדבר הכי כיפי בעולם. האבהות ביגרה אותי והפכה אותי ליותר אחראי".
לגבי האפשרות של גירושים, מילר אומר כי זה "מפחיד. גירושים בעיניי זה סוג של מוות. אחד הסיפורים העצובים של המאה זה המהירות שבה אנשים מתגרשים היום". לדברי נירו, שהתגרש בעצמו, "גירושים זה הדבר הכי קשה שיש. זו צלקת קשה וזו טראומה במיוחד כשיש ילדים".
כלפון: "אני ממש מקווה שלא אגיע למקום הזה בחיים. זה בחיים לא עבר לי בראש".
על משבר גיל ה־40 אין להם הרבה מה להגיד. "יש לי עוד חודשיים וחצי, תן ליהנות מזה", אומר מילר (כמעט 40). נירו (46) אומר: "מאחורינו. לא זוכר כבר". כלפון (41) אומר: "לא חוויתי שום משבר. אני מאושר במקום שאני נמצא בו".
ומה לגבי הביקורות על הסידרה? "ביקורת זה אחד הדברים המבאסים במקצוע הזה", אומר מילר, "כשהביקורת טובה זה נחמד ומחמם את הלב, כשהיא רעה זה מעליב, פוגע ונצרב בזיכרון". כלפון אומר: "אני למדתי עם הזמן לא להתייחס לביקורות. כל עוד עשית את שלך הכי טוב, אל תתרגש מזה. יש ביקורות שנכתבות מתוך שנאת חינם".
נירו: "עובר לי ליד האוזן, לטוב ולרע".

 

פורסם בקטגוריה רמזור עונה 4, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
1,328

מה דעתך?

עוד ברמזור עונה 4