חברי משינה עוזבים את "The Voice"

רגע לפני תחילת הצילומים לעונה השלישית, החליטו יובל בנאי ושלומי ברכה לעזוב את "The Voice" – זאת בגלל מה שנתפס בעיניהם כהתערבות מוגזמת של ההפקה בתוכן. "אני לא רוצה להיות בובה על חוט", אמר בנאי בשיחות סגורות עם אנשי רשת. מוש בן ארי במגעים להחליפם

ימים ספורים לפני תחילת הצילומים – חילופי מנטורים ב-"The Voice": חברי להקת משינה, יובל בנאי ושלומי ברכה, לא ישמשו כמנטורים בעונה השלישית של הריאליטי המוזיקלי – זאת לאחר שהחליטו לפרוש מההפקה ברגע האחרון. נכון לעכשיו, מסתמן כי מי שיחליף אותם יהיה הזמר מוש בן ארי. "הדברים עדיין לא נחתמו, אבל יש דיבור חזק מאוד איתו", אמר ל-ynet גורם המעורה בפרטים.

לחברי הלהקה כבר היה סיכום עקרוני מול זכיינית ערוץ 2 "רשת", המשדרת את התוכנית, והשניים אף הסכימו עלקיצוץ בשכרם בעונה הקרובה. אולם בעקבות התפתחויות חדשות, החליט יובל בנאי לפרוש מההפקה, וברכה הצטרף הלך בעקבותיו. גורם הקשור בנושא סיפר כי בשיחות סגורות, בנאי אמר לאנשי הזכיינית שהוא "לא מוכן להיות בובה על חוט של הפריים טיים", ככל הנראה בעקבות התערבות מצד ההפקה בתוכן התוכנית.

ברכה ובנאי הצטרפו לתוכנית בעונה השנייה שלה, במקומו של רמי קלינשטיין. צילומי העונה החדשה יחלו ביום ראשון הקרוב, כשעד אז מקווים ברשת לחתום מול בן ארי, שכבר לקח חלק בעונה הקודמת כיועץ למנטור אחר, שלומי שבת.

מהזכיינית רשת נמסר: "אין תגובה". יובל בנאי מסר: "אני במסעדה ולא יכול לדבר כרגע

פורסם בקטגוריה The Voice ישראל עונה 3, עם התגים , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
867

מה דעתך?

עוד בThe Voice ישראל עונה 3