נכנס בשאנטי: מוש בן ארי ב-"The Voice"

פרח משרית חדד, עקיצות מאביב גפן, עצות משלומי שבת: כך נראה יום הצילומים הראשון של מוש בן ארי, הליהוק הטרי של "The Voice". רגע השיא: מתורגמן בשירותה של חדד. האם זה מספיק בשביל לשבור את קללת הכסא של משינה ורמי קלינשטיין?

לפעמים, הדבר הכי חשוב בחיים הוא להיות במקום הנכון ובזמן הנכון. בשבוע שעבר נטשו חברי משינה בסערה את נבחרת המנטורים של "The Voice". ומוש בן ארי היה שם, ממש ליד, עם היסטוריה כיועץ בתוכנית, וחיכה שיקראו לו. אתמול (א') הגיע רגע האמת של הזמר בן ה-44, והוא התיישב על הכיסא הכפול שאוחד לו יחדיו, זה שחיממו עבורו יובל בנאי ושלומי ברכה.

 

יום הצילומים הראשון של העונה השלישית של "The Voice" החל. אנשי ההפקה דרוכים. הכניסה לעיתונאים אסורה. הקהל שהגיע לאולפני נווה אילן הפקיד את הטלפונים בכניסה – בכל זאת, העונה תשודר רק עוד כמה חודשים, ואף אחד לא רוצה ספוילרים. טלפון אחד הפקדתי. השני נשאר בגרב. כך קרה שהצלחתי להיכנס וגם לצלם את בן ארי מתיישב על הכיסא החדש שלו וחובר לאביב גפן, שלומי שבת ושרית חדד.

זו הפעם השנייה בחודשים האחרונים שתוכנית ריאליטי נאלצת להחליף חבר סגל בהתראה קצרה במיוחד. אצל המתחרים מ"הכוכב הבא", זה היה חילוף דרמטי: אייל גולן יצא (בנסיבות רועשות במיוחד), מוקי נכנס. עם אווירת קרב וקטל סדרתי של מתמודדים. אצל בן ארי, אם לשפוט לפי יום הצילומים הראשון, העסק שונה לגמרי. הראסטות, החולצה המכופתרת, האפודה והז'קט – כולם נראו לרגע כמו שכבות שנועדו לכסות אותו, להסתיר אותו.
"השנה הצטרף כסא שונה", אמר המנחה מיכאל אלוני לקהל, "אחד ויחיד עם ראסטות ארוכות, שאנטי, אחלה גבר – מוש בן ארי". אלוני, רחוק שנות אור מבר רפאלי ב"אקס פקטור", גם זרק בדיחה: "קבלו את יובל בנאי ו…סתאאאם. בואו ניתן לו להרגיש בבית", אמר לקהל שחימם את בן ארי עם מחיאות כפיים. הוא מצדו השיב כשעלה לבמה עם השיר "אנצל".

כשסיים, הקהל הגיב עם קריאות "מוש" – בשורוק. הם עוד יצטרכו ללמוד את השם שלו. "לעלות לכסא?", שאל. אלוני השיב: "לא יודע, יצא לכסא הזה שם מקולל", ברמיזה לעזיבות של רמי קלינשטיין ומשינה. אביב גפן הוסיף: "ברוך הבא, נתגעגע". שרית חדד הגישה לו פרח. "שתה תה עם ג'ינג'ר", לחשה לו. "חשבתי שיביאו לי צלחת עם כיבוד", השיב בן ארי בהלצה. שלומי שבת ענה: "דאגתי לך לגת".

גפן דאג לחזור לפוקוס. "אני מכין פה עוד אי זכייה", הכריז, "מצד אחד ריאליטי זה דבר זול ולא נחשב בעיני – מצד שני, הייתי בהופעות של רז שמואלי וגיא ויהל. וזה אומר שיש כישרונות ב-'The Voice'".

ניכר על פניו של בן ארי שהוא לחוץ. נשיפה ועוד נשיפה. ניסה באמת להקשיב לקולות. עד שהגיעה מתמודדת דוברת אנגלית. הוא קם לתת לה פרח. אביב גפן קיבל אותה באנגלית המלוטשת שלו ולעג קצת לשלומי שבת, ששבר את שיניו. שרית חדד לא לקחה סיכון ושכרה מתורגמן – מוש בן ארי.

"תגיד לה שאני רוצה שהשיער שלי יהיה כמו שלה כשאני קמה בבוקר", ביקשה חדד מבן ארי הנבוך. "She said that you are beautiful", הוא תרגם באופן חופשי למדי. חדד היתה נחושה: "תגיד לה על השיער, תגיד לה". מוש עשה כדבריה. גפן התערב: "טוב זה מביך כבר, היא לבד שם על הבמה". חדד ענתה: "רגע, הוא מטרנסלייט לי פה".

הגענו לגזרה המזרחית: אחד המתמודדים שר בסגנון טורקי. בן ארי הבהיר שהוא לא מחפש את הסגנון הזה. שבת מיהר ללמד: "השילובים שיוצאים פה ב-'The Voice', זה הייחוד של התוכנית". בן ארי ניסה להיות קשוב: "אולי פעם הבאה אעז". גורם בתחום המוזיקה שנכח במקום, דאג להבהיר: "הוא עוד דורש הכוונה, זה לא פשוט".

 

ואז, הפלא ופלא, בן ארי החל לרקוד לפי החליל של הפריים טיים. אותו חליל שבגללו בנאי את ברכה קמו מהכיסא. "אתה בן 20?", שאל את אחד המתמודדים, וזה ענה לו בחיוב. "אתה לא אמור להיות בצבא?". ניחשתם נכון, רגע אחרי זה נחשפנו לסיפור קורע לב על הבמה.

אולי עוד מוקדם לשפוט את הליהוק החדש. בכל זאת, מגיעים לו כמה ימי חסד. מה שבטוח, את ההצגה מאביב גפן הוא לא יגנוב, לדיצבלים של יובל בנאי הוא לא יגיע, ועקיצות עם שאר המנטורים לא יהיו פה בשפע. אבל כל זה לא אומר שהוא יהפוך לקורבן הבא של קללת הכסא. לפחות לא בוודאות.

 

דה וויס עונה 3 כל הפרקים לצפייה ישירה

פורסם בקטגוריה The Voice ישראל עונה 3, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
738

תגובה אחת על נכנס בשאנטי: מוש בן ארי ב-"The Voice"

  1. מאת editor‏:

    נראה שעומדת להיות עונה מעניינתהצלחה.

מה דעתך?

עוד בThe Voice ישראל עונה 3