פפראצי: שופטי אקס פקטור נרגעים ברחוב

פפראצי: שופטי אקס פקטור נרגעים ברחוב

פפראצי |

עודכן 09:41 02/12/2013

בר רפאלי, משה פרץ, עברי לידר ורמי פורטיס לקחו כמה דקות הפסקה מהחזרות של "אקס פקטור" בבנייני הזכיינית "רשת" ועוררו היסטריה ברחוב. לפחות יהב טווסי לא היה שם

שימו לב לעציץ

 שימו לב לעציץ 

רגע של נחת

 רגע של נחת 

ועוד אחד

 ועוד אחד 

פורטיס מבצע פוטובומב חינני

 פורטיס מבצע פוטובומב חינני 

מה קרה לשירי מימון?

 מה קרה לשירי מימון? 

בדיחה בשתי מערכות

 בדיחה בשתי מערכות 

זהו

 זהו 
פורסם בקטגוריה X Factor ישראל צפייה ישירה, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
2,150

תגובה אחת על פפראצי: שופטי אקס פקטור נרגעים ברחוב

 1. מאת צלם‏:

   בר רפאלי Photo: GettyImages

  בר רפאלי התלוננה נגד צלם פאפרצי המציק לה

  עדי מאיריפרסום ראשון: 16:21 ,02.12.13 | עדכון אחרון: 16:41 ,02.12.13

  הצלם זומן לחקירה והוזהר שלא יטריד את הדוגמנית

  הדוגמנית בר רפאלי התלוננה במשטרה נגד צלם פאפרצי שלטענתה עוקב אחריה כבר תקופה ארוכה ומציק לה. הצלם זומן לחקירה והשוטרים הזהירו אותו שלא יטריד את הדוגמנית. בסיום החקירה שוחרר הצלם.
   עמותה לבית המשפט: עכבו הדרישה להעביר תיעוד ממהומות הבדואיםעמותת "אעלאם" לעיתונות ותקשורת מנצרת פנתה לבית משפט השלום בבאר שבע בבקשה לעכב את הוצאת צווי המשפט הדורשים מעיתונאים להעביר למשטרה צילומים מההפגנות שלשום נגד תוכנית פראוור.ב"אעלאם" ציינו כי בקשת המשטרה פוגעת באינטרס ציבורי מובהק, בחופש העיתונות ובזכות לחיסיון מקורות המידע של עיתונאים.
   ג'ו ביידן Photo: GettyImages

  ביידן ינסה לתווך בין יפן לסין בנושא המרחב האווירי

  חדר החדשותפרסום ראשון: 16:21 ,02.12.13 | עדכון אחרון: 16:49 ,02.12.13

  ממשלת יפן אינה מכירה במרחב ההגנה האוירי של סין

  סגן נשיא ארצות-הברית, ג'ו ביידן, בא ליפן בפתח סיור שיכלול גם את סין וקוריאה הדרומית. המתיחות בין סין ויפן גברה לאחר שבייג'ין הכריזה לפני כשבוע על כינונו של מרחב הגנה אוירי בים סין המזרחי, באזור הכולל את האיים שבמחלוקת בינה לבין יפן. סין דורשת ממטוסים זרים להגיש לה מראש את תכנית הטיסה שלהם ולהזדהות עם כניסתם למרחב ומאיימת בנקיטת צעדי הגנה נגד מטוסים שלא יישמעו להוראות. ממשלת יפן הודיעה כי אינה מכירה במרחב ההגנה האוירי של סין, אם כי חברות התעופה היפניות מתכוונות לציית להנחיותיה של בייג'ין. מומחים מעריכים כי ביידן ינסה לרצות את ראש ממשלת יפן בלי לעורר את מורת רוחה של סין.

  רשת ב

מה דעתך?

עוד בX Factor ישראל צפייה ישירה