עדכונים

כל מה שרץ בחדשות

נייעס ועוד

לכל העדכונים רדו למטה

פורסם בקטגוריה רץ בווצאפ, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.
3,862

12 תגובות על עדכונים

 1. מאת חדשות חמות‏:

  13:56 ערבים מתפרעים ומיידים אבנים לעבר מתחם קבר רחל בבית לחם (הצלה יו"ש)
  13:53 תושב בנימין דיווח לקול היהודי כי חמישה ערבים חמושים בקלעים יידו לעברו אבנים בסיבוב החד סמוך לכניסה לבית אל. הוא ירד מהרכב והבריח אותם מהמקום. כעת כח צבא הגיע למקום האירוע.

  12:32 ערבים מיידים אבנים משכונת אבו סנינה בחברון לעבר עמדת צה"ל בכיכר גרוס (הצלה יו"ש)

  12:27 כ-50 ערבים מיידים אבנים ומתקהלים סמוך לצומת אל חאדר בגוש עצייון (הצלה יו"ש)

  11:28 ערבים השליכו בקבוק תבערה על רכב יהודי סמוך לצומת יצהר הקטנה. אין נפגעים אך במקום נוצרה שריפה (סוכנות תצפית)

  http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=67765

  {מוקד עדכוני יו"ש} סוכנות תצפית: זריקות אבנים בין צומת יצהר לחוות גלעד. (סוכנות הידיעות תצפית) כמו כן זריקות אבנים בבית הדסה בחברון, ובצומת תות טארק (הצומת בה היה את הפיגוע בסוכות שבמהלכו נהרג חייל צהל) הושלך בקבוק תבערה.

  {מוקד עדכוני יו"ש} 5# ערבים יידו בקבוק תבערה לעבר רכב ישראלי סמוך לצומת הביתות, שבשומרון. אין נפגעים או נזק (מוקד עדכוני יוש)

 2. מאת חדשות‏:

  הודעה לעיתונות:
  בעקבות רצח החייל הבוקר באוטובוס בעפולה, פנה ראש המועצה המקומית אלקנה, אסף מינצר, במכתב דחוף אל שר הביטחון יעלון. במכתבו קורא מינצר להפסיק את ההפקרות בקווי התחבורה לשומרון בהם נוסעים מדי יום מאות פלסטיניים ברובם שוהים בלתי חוקיים, ללא בידוק, תוך סיכון מהותי לתושבי היישובים צעירים מבוגרים וחיילים.
  אתמול בבוקר בדיון מיוחד של וועדת המשנה חוץ וביטחון התריע מינצר על סכנת פיגוע דקירה שעלול להתרחש בכל רגע והנה המציאות הקשה טופחת לנו בפנים.
  עם כל הרצון לעודד את הפועלים הפלסטיניים לצאת לעבודה, לא מתקבל על הדעת שתושבי היישובים יהיו נתונים לסכנה כל רגע. למה אנו ממתינים? האם חס וחלילה לחטיפת אוטובוס עם חיילים על ידי שוהים בלתי חוקיים?!
  הפועלים הפלסטיניים צריכים לקבל מענה ראוי ואף מתוגבר של תחבורה ציבורית על מנת להגיע במהירות למקום עבודתם ובחזרה לביתם, אך לא ניתן להמשיך את הסיכון האדיר המיידי והברור לשאר הנוסעים.

  פרטים נוספים:
  יוסי קופמן
  050-3777811

 3. מאת חדשות חמות‏:

  דיווח אתר כל האמת: פרשת הרב אברג'ל מסתעפת, בימים הקרובים צפויה המשטרה לעצור דמויות בכירות מאד בפולטיקה החרדית בחשד לאיומים קשים בבחירות, וכן רבנים בכירים, רעידת אדמה גדולה צפויה בימים הקרובים.
  מבזקים

  דיווח בארה"ב: 3 נורו בבית ספר תיכון בעיר פיטסבורג

  מאת: מערכת וואלה! חדשותיום רביעי, 13 בנובמבר 2013, 22:30תגיות: ארצות הברית,פיטסבורג,אירוע ירישלושה בני אדם נורו הערב (רביעי) (שעון ישראל) בבית ספר תיכון בעיר פיטסבורג שבפנסילבניה, ארצות הברית. כך דיווחו כלי התקשורת במדינה. עוד דווח כי כוחות משטרה הוזעקו לבית הספר התיכון "בראשיר" בעיר. לפי שעה לא ידוע מה מצבם של הפצועים ואם מדובר בתלמידים. כמו כן טרם דווח על זהותו של היורה.
  דיווח: בקבוקי תבערה הושלכו בדקות אלו לעבר עמדת הביטחון של בית החולים הדסה הר הצופים, ללא נפגעים,
  בשעה זו מובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בנצרת עילית החייל עדן אטיאס, שנרצח בפיגוע הדקירה הבוקר באוטובוס בעפולה.

 4. מאת ידיעות אחרונות‏:

  מהדורת חצות בקו החרדי

  פרק א בהקלטה  הבלעדית נחשף: מזעזע כך מקורבי  הגר"ש אוירבך לוחצים אותו לצאת למהלך ללא תאום עם מנהגי הדור.

  עדות מכלי ראשון הרב אלימלך הימלפרב בעדות מהקודש פנימה "נכנסתי לגר"ח קנייבסקי היום ושאלתי אותו אם מותר לי לקחת את עיתון הפלס מהתיבה של השכן ולזרוק אותו מרן ענה לי תשרוף אותו".

  העיתונאי יוסי הכט חושף: כך הותירו את אנשי נצח באופוזיציה מרוחקים מכל תפקיד ביצועי.
  פרשת הזמר והקטינה מסתעפת: כעת, לפי החשד, זה לא זמר אחד אלא שני זמרים ידועים, לא נערה אחת אלא יותר, ולא הזדמנות אחת אלא כמה וכמה מסיבות שארגן איש יחסי ציבור, שבהן הופגשו הכוכבים עם נערות וקיימו אתן יחסי מין שתועדו בטלפון נייד; ישנה גם עדות על סמים
  לנוסעים לשומרון:
  כביש 5 נחסם לכיוון אריאל באזור מחסום אורנית.
  טרם ידועה הסיבה
  12 בחשיפות: גירא: אלעד – קריספל במכתב משתלח מאיים על פרוש, שי נתן חבר המו"מ הקואליציוני בראיון: לא נבהל מהמכתב המוזר, יש מחיר לזה שש"ס לא הלכו איתנו. בני ברק – תרגיל האופוזיציה של גוטרמן הועתק לב"ב, נציגי 'עץ' במילכוד. יו"ר 'בני תורה' בעיר רוחמקין בראיון: התרגיל של דגל לא יעבור בשתיקה, שכרנו עו"ד ואם צריך נעתור לבית המשפט. גירא: ההפגנה נגד האד' מתולדות אהרן מביאה לפילוג בסאטמאר, פשקווילים נגד-. -האדמו"ר 'רבינו סר מן הדרך', וחסידי תולדות יחזקו האד' בקבלת פנים. 1900-501818.

 5. מאת פורטל‏:

  היחידה המרכזית של מחוז תל אביב פתחה לפני מספר שבועות בחקירה, לפיה לכאורה הזמר אייל גולן קיים מספר פעמים יחסי מין עם קטינה בת 15 במספר פגישות שונות. הפרשה הסתעפה לאחר שהתברר כי זמר ים תכוני מצליח נוסף, נכח באחת מהפגישות

  העביר אותה או לא? "קשת" שוב בצרות: הזמר אייל גולן הוא על פי החשד הזמר שבעל קטינה כבת חמש עשרה. לפי גורמים במשטרת ישראל, חלק מהאירועים האינטימיים תועדו באמצעות מכשיר טלפון נייד. עוד נחשף כי קיים חשד נוסף שלפיו זמר ים תיכוני מצליח נוסף השתתף גם הוא באחד מערבי המין האלה, עם הנערה ועם חברותיה.

  נגד אייל גולן טרם יצא צו מעצר והוא גם עדיין לא נחקר, אך גורמים מעורבים בפרטים סיפרו לפורטל עומרי חיון כי עד הבוקר יוזמן גולן לתחנת המשטרה.

  אייל גולן הוא אחד מגדולי הזמר בישראל וכיום הוא משתתף בתכנית "הכוכב הבא" המשודרת בזכיינית "קשת',' יחד עם איש יחסי הציבור שלו רני רהב, שגם הוא שופט בתכנית. אתמול (רביעי) נגבתה עדותה של הקטינה, במהלכה טענה כי נהגה להיפגש עם גולן ויחד עם אנשים נוספים שעמם קיימה יחסי מין מלאים.

  במהלך החקירה סיפרה הצעירה כי "הם לא הפסיקו לעשן סמים קלים ולעשות דברים נוספים". לפי הסרטון שצולם בטלפון של אחד מהנוכחים והגיע למשטרת ישראל, נראה לכאורה צילום מפליל מאותו ערב. הנערה הצעירה תזומן להמשך חקירה בשעות הבוקר וגם צעירות נוספות שהיו נוכחות בחלק מהאירועים.

  מאז שעות הערב אייל גולן ומנהליו לא מסרבים לענות לשיחות, בשלב הראשוני נמסר כי אין אמת בדברים. כרגע נותר רק לחכות ולראות לאן תוביל החקירה ואם בכלל יש דרך לצאת ממנה לאור סירטוני הוידאו שצולמו.

 6. מאת הכל על אייל גולן‏:

  מסתעפת הבדיקה המשטרתית סביב יחסי
  המין שקיים אמן מפורסם עם בת :15 עוד
  צעירות שהיו בסוד העניינים, בהן נערות,
  ימסרו עדות. המשטרה גיבשה רשימה
  של שישה גברים שחשודים במעורבות
  בפרשה , בהם קרוב משפחה של הזמר
  המפורסם . ראש אגף חקירות יחליט כיצד
  לפעול

 7. מאת אייל‏:

  בעילה מוגדרת בסעיף 345(ג) לחוק העונשין כהחדרת איבר מאברי הגוף או חפץ לאיבר המין של האישה. החוק הישראלי מבחין בין מספר שלבים בהתבגרותה של האישה, ומדרג את העבירות הכרוכות בבעילת קטינה (עד לגיל 21) על פי חומרתן –

  בעילת קטינה מתחת לגיל 14 אסורה בכל הנסיבות, והיא קרויה אונס סטטוטורי. ההתייחסות אליה היא בסעיף 345(א)(3) לחוק העונשין, שכותרתו "אינוס". המדובר בחזקה לפיה קטינה מתחת לגיל 14 אינה יכולה להסכים להיבעל. הסכמתה או אי הסכמתה של הקטינה אינה מעלה ואינה מורידה, ובכל מקרה בו תוכח בעילת קטינה מתחת לגיל 14, ייאשם הבועל באינוס, עבירה שעונשה 16 שנות מאסר. מקרה נוסף של אונס סטטוטורי הוא בעילת קטינה עד לגיל 21 בידי בן משפחתה, גם בהסכמתה, וזאת על פי סעיף 351 לחוק.
  בעילת קטינה בין גיל 14 לגיל 16 אסורה אף היא, על פי סעיף 346 לחוק העונשין, אך כאן יש משמעות להסכמת הקטינה. אם זו הסכימה להיבעל, הרי שזו בעילה אסורה בהסכמה, שעונשה מאסר חמש שנים. מבחינה משפטית טכנית, זו העבירה היחידה המכונה "בעילת קטינה". על פי סעיף 353 לחוק העונשין, תהא זו הגנה טובה מפני אישום בעבירה זו אם הקטינה הסכימה להיבעל, אם הפרש השנים בינה ובין הבועל הוא פחות משלוש שנים, ואם הדבר נעשה במסגרת יחסי רעות וללא ניצול מרות.
  קטינה שגילה למעלה מ-16 ופחות מ-18, כשירה, על פי החוק, לקיים יחסי מין בהסכמה, פרט אם אלו נעשים תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או הבטחת שווא לנישואים.
  עוד 15 בנות בגלאיי ה-15 הוזמנו לחקירה ומתן עדות.. לפי עדות היה לו דירה ששם היה מבצע עם הבנות מין קבוצתי

 8. מאת עודד‏:

  ירידה רצינית במחירי הדלק בעקבות ההסכם עם אירן
  בעוד חודש : הבנזין יעלה
  פחות מ 7- שקלים
  הירידה במחירים באה לאחר
  החתימה על הסכם עם איראן
  וצניחת מחירי הנפט בעולם . בשבוע
  הקרוב יירד המחיר לנהגים בישראל
  ל- 7.20 שקל

  אז למה לא חתמו את ההסכם הזה לפני שנתיים?

 9. מאת מירי‏:

  עצרת האו"ם קיבלה ברוב גדול החלטה שיזמה ישראל לקידום טכנולוגיה חכמה בחקלאות.
  בהחלטה תמכו 138 מדינות, ורק בוליביה התנגדה. 38 מדינות נמנעו – בהן מדינות ערב וכמה מן המדינות המזוהות עמן. הגוש הערבי הביע הסתייגות מכך ששמה של ישראל מוזכר כיוזמת ההחלטה.
  שגריר ישראל באו"ם, רון פרושאור, אמר שנשקהּ הסודי של ישראל באו"ם הוא הטפטפות, האנרגיה סולארית והטכנולוגיות החכמות.
  המשטרה, בשיתוף משמר הגבול, עצרה הלילה (רביעי) שני קטינים נוספים, תושבי הכפר צור באחר הסמוך לירושלים, החשודים במעורבות ביידוי האבנים לעבר כלי הרכב הישראלי בעיר לפני כשבוע, בו נפצעה פעוטה בת שנתיים. כעת, עומד מניין הקטינים החשודים במעורבות באירוע על שבעה, לאחר שאתמול נעצרו חמישה נוספים. חמשת החשודים שנעצרו אתמול סיפרו בחקירתם כי יידו אבנים לעבר כלי רכב יהודים במטרה לפגוע בנוסעים מתוך "שנאה ליהודים".
  מנהיגי הצבא בתאילנד: "המצב הפוליטי חזר לקדמותו"
  מנהיגי הצבא בתאילנד מסכימים כי המצב הפוליטי חזר לקדמותו לאחר ההפגנות והמחאות הסוערות במדינה בימים האחרונים. המנהיגים שללו את האפשרות להפיכה. "אנחנו מאמינים שהמתח יתפוגג בזמן הקרוב", אמרו.
  השחקן והקומיקאי ספי ריבלין יובא למנוחות היום ב-15:00
  עולם התרבות הישראלי ייפרד היום מהשחקן והקומיקאי ספי ריבלין. ארונו של ריבלין יוצב בשעה 11:00 בתיאטרון הבימה, שם יוכלו קרוביו, חבריו ומעריציו להיפרד ממנו בפעם האחרונה. הלוויתו תתקיים ב-15:00 בבית העלמין הישן בשכונת גני אסתר בראשל"צ
  החורף כאן, סוף סוף: מזג האוויר היום (ד') יהיה מעונן חלקית עד מעונן ותורגש ירידה ניכרת בטמפרטורות, גשם מקומי ירד בצפון הארץ ויתפשט בהדרגה למרכז, ומשעות אחר הצהריים ייתכן גם שלצפון הנגב. קיים חשש לשיטפונות בנחלי מדבר יהודה וים המלח.

  מחברת "מטאו טק" נמסר עוד כי הרוחות בים התיכון דרום מערביות במהירות 20-35 קמ"ש. גובה הגלים מטר אחד עד 2.5 מ'.

  הטמפרטורות החזויות ליום וללילה: קריית שמונה 20-15 מעלות, קצרין 14-18, צפת 17-13, טבריה 22-15, נצרת 19-15, חיפה 21-16, תל אביב 22-18, ירושלים 19-14, אשקלון 22-17, עין גדי 26-19, באר שבע 17-23, ערד 21-14, מצפה רמון 20-15 ואילת 27-17.
  .
  מחר, יום חמישי, גשם ירד לפרקים בצפון הארץ ובמרכזה מלווה בסופות רעמים. תורגש התקררות נוספת, בצפון הנגב ירד גשם מקומי וקיים חשש לשיטפונות במדבר יהודה ובים המלח. גובה הגלים בים יגיע ל-2.7 מ'.

  ביום שישי הגשם ייחלש ויתמעט במשך היום, אבל בשבת הוא יתחדש במהלך היום בצפון הארץ ויתפשט למרכז.

 10. מאת דיני‏:

  ריבלין בבקהילה: בהדלקת הנרות בגור היועץ ויינשטיין רמז לליצמן כי להערכתו ביהמ"ש יורה על בחירות חוזרות בבי"ש רק במספר קלפיות. בוזי הרצוג לליצמן באותו מעמד למחרת: עכשיו אני מבין למה משה ליאון הפסיד.

 11. מאת מיקי יחימוביץ'‏:

  נלסון מנדלה, הנשיא השחור הראשון של דרום אפריקה, מת הערב (חמישי) בגיל 95 לאחר חודשים ארוכים של הידרדרות ממושכת במצבו הבריאותי. הוא היה מאושפז תקופה ארוכה בבית החולים בפרטוריה, ולאחר מכן הובא לביתו בפרברי יוהנסבורג, שם שהה בסביבת קרוביו עד מותו.

 12. מאת מיקי יחימוביץ'‏:

  עקב ביקור קרי בישראל: שיבושי תנועה מחר בכבישים 1, 4 ו-431

  עקב ביקורו של מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי בישראל, ייחסמו מחר לתנועה הכבישים הבאים בשעות 10:00-08:30: כביש 1 מירושלים עד מחלף ענבה, כביש 431 בין מחלף ענבה עד מחלף גן רווה וכביש 4 מכיוון גן רווה ועד מחלף יבנה.

  בשעות 14:00-12:30 ייחסמו לסירוגין כביש 4 בין מחלף יבנה עד מחלף גנות וכביש 1 ממחלף גנות עד מחלף נתב"ג.

  יום. שישי

מה דעתך?

עוד ברץ בווצאפ